| 7890 a întrebat:

Buna acum un an si ceva am avut un iubit m-a iubit enorm de mult si eu p el dar neam desprtit si de atunci mi-am dorit enorm de mult sa mai fim impreuna am insistat mult el ma tot mintea si in final mi-a propus sa fc si dragoste pentru a fi impreuna bineinteles ca nu am acceptat si am terminato cu el dp ceva vreme am vb dn nou cu el ca simpli amici incepuse scoala si nu mai am vb multa vreme cu el pana de revelion cand am primit un msj de la el de atunci am reluat legatura cu el am vb ca am vb si mi-a propus sa fim din nou impreuna cu faza ca mai tine si acum l mine i-am spus ca nu e momentul pentru ca am ft mult de inv si nu pot... mi-a spus ca nu-i nimic ca ma poate ajtepta de atunci am tot vb cu el si din,, iubito,, j,, printesa mea,, nu ma scoate dar ma tot minte acum mi-a spus ca numai poate fi cu mine momentan pentru ca ii place de atknv dar oare chiar tine l mine? pentru ca el asa imi spune in toata aceasta perioada el tot ma cautat si pare sinker acum mi-a spus ca o sa fim impreuna cat de curand m-am gandit ca kel mai bine ar fi so termin definitiv cu el mentionez ca este si rrom si eu st o eleva destul de buna am intrat la un liceu bun cu profil pedagogik cu media 9.40 va multumesc antikipat si va rog dati-mi sfaturi fundita!:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| DAПA a răspuns:

Sincer acest baiat doar se joaca cu tine.
parerea mea este ca a trebui sa inchei relaia cu el, este clar ca u esti ca o rezerva pentru el, adica daca ii place de cineva este clar cat te iubeste.
parerea mea. Sper sa tii cont de ea.

| albina a răspuns:

Nu trebuie sa fii cu el. Imi pare rau, dar trebuie sa iti spun. Doar se joaca cu tine, ii place de altcineva, dar daca nu merg lucrurile cu acea persoana tu ramai de rezerva. E inacceptabil ca ti-a cerut sa faceti sex pentru a va mai pastra relatia. Termin-o cu el si spune-i si lui asta.