| fLORENTINA8573 a întrebat:

ma numesc flore si iubesc enorm pe un baiat x.am facut toate lucrurile cu el. toate absolut toate... dar acum ne-am desprtit dintr-o prostie. am fost impreuna 1 an si 1 luna neam iubit enorm! si inca il mai iubesc! astazi(02.10.2011) trebuia sa facem un an si 3luni. ai vrea sa-i trimit un mesaj in care sa-i rascolesc toate sentimentele, resentimentele si amintirile petrecute impreuna dar nu stiu ce sa-i scriuuu. as vrea sa-l fac sa se impace inapoi cu mine. dar nu stiu cum. ajutati-ma si cu mesajul si xu faptul de a ne impcaaa! va rog va implor sunt disperata dupa elll. dau fundita si voturi promit

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa vorbesi cu el fata in fata sau cel mult la telefon dar nu prin mesaje sau pe mess deoarece e cam banal. Spune-i ca-l iubesti si ca nu-l poti uita, adu-i aminte de momentele frumoase pe care le-ati petrecut impreuna si roaga-l sa va impacai.
Daca tine cu adevarat la tine i se va inmuia inima.
Si nu e exclusa o noapte fierbinte dupa asta sa va mai apropiati si voi:*
Mult succes:X!

5 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Nu cred ca e potrivit gestul tau. eu de ce as crede un sms? daca cineva mi-ar scrie ceva de genu as prefera sa il vad face 2 face si sa-mi zica fix acelasi lucru uitandu-se in ochii mei. mai bine suna-l si cheama-l afara. zii ce ai de zis face 2 face. succes

| anonim010 a răspuns:

Daca el zice iar cu de astea inseamna ca sa plcitisit de tine

| CurcubeuMov a răspuns:

Daca fostul tau prieten este o persoana foarte sentimentala ai putea sa-i incalzesti putin sufletelul si cu un mesaj. Daca nu doresti sa actionezi in alt mod, de exemplu sa-i spui in fata, atunci cred ca varianta telefon este cea mai simpla. Ai putea sa incepi cu : "Iti aduci aminte." si sa enumeri mai multe intamplari impreuna cu el, lucruri care stii ca i`au placut, sentimente care stii ca nu se uita.
Pai, succes :]!

| Alex99dru a răspuns:

Fi sincera zi ce simti ce o fi o fi! sunt baiat asa caa zic sincer nu m-ar interesa de mesajul primit! succes!

| fLORENTINA8573 explică:

Pai i-am zis fata in fata tot iar el mi-a zis iar incepi cu din astea...