| AnonymousB a întrebat:

acum un an si ceva am fost cu un baiat 9 luni, dar m-am despartit de el pentru ca nu mai suportam, nu ne am inteles dar dupa am vorbit si am spus sa ramanem prieteni. Un prieten bun de al meu mi-a spus ca m-a facut cu*va, nu am mai vorbit cu el. Acum sunt cu un baiat de un an si 2 luni ( e destul de gelos si mi a spus sa ii dau bloc fostului pe fb). O colega de a mea mi a spus ca fostul a spus ca eu sunt ce a mai frumoasa fata din lume si ca de ce nu am ramas prieteni si ca eu i-am dat bloc. Am ramas straight face dupa ce m-a facut cu*va si a trecut un an si ceva, el spune acum ca ii de dor de mine? ( a avut si el o relatie de 9 luni si ceva, acum nu stiu daca mai e intr-o relatie) Ce ar trebui sa cred? Nu vreau sa ma despart de actualul. Doar mi se pare ciudata situatia. Voi ce credeti? A spus chestiile astea doar pentru ca stia ca aceea colega imi va spune?

3 răspunsuri:
| EdvvDragos a răspuns:

Pai bineinteles... ca nu...

| Adrianos11kmkz a răspuns:

Salut.In primul rand putea sa se inteleaga bine cu aceea fata si sa o convinga sa iti spunea ca esti cea mai frumoasa,si vice-versa cu ideea de a te face cu*va, daca el a fost intr-o relatie poate sa nu fi mers bine si ca sa nu fie singur putea sa te faca sa vii inapoi, iar baiatul cu care esti acum n-ar fi trebuit sa reactioeze asa la faza cu Block-ul pe Facebook, dar asta conteaza de ce crezi tu despre acel baiat, Pt ca a fi gelos se rezuma la 2 lucruri:1.Te iubeste mult
2.Nu e f fidelsi vrea sa fie sigur ca nu o sa alegi pe altcineva desi nu i-ar pasa f mult este doar o asigurare de genul: nu prea imi pasa dar nici nu vreau sa nu te am.acum decizi tu ce fel de om este.
Scz ca am scris cam mult dar am vrut sa te ajut! Bafta happy!

| AnonymousB explică (pentru Adrianos11kmkz):

Baiatul cu care sunt ma iubeste, doar e ca e gelos. Fostul cand a spus ca sunt cu*va era afara cu prietena lui si vorbea despre mine, mi a povestit colegul meu de clasa ca era de fata.( asta s-a intamplat acum un an si ceva) Chestia cum ca sunt,, ce a mai frumoasa fata,, s-a intamplat acum cateva zile. Si fostul i-a spus la colega mea,, acum te vei duce la ea si ii vei spune laughing, ea a spus ca nuuuu, (dar binenteles mi a spus).nu am mai vorbit cu fostul de un an si ceva, si de intalnit de 2 3 ori pe strada, uneori ne alutam alteori nu. Actualul nu stie ca gelos.