| Pissy a întrebat:

Am fost cu un baiat 9 luni jumate. Primele 3 luni juma au fost frumoase. Probabil cea mai frumoasa relatie pe care am avut`o, asta pana cand m`am culcat cu el.de atunci au inceput certurile. Ma batea, ma injura.chiar si pe strada dadea in mine. M`a obligat sa-i fac sex oral. N`am depus plangere la politie pentru ca il iubeam.Prin iarna l`am "inselat", asa spunea el, pentru ca m`am sarutat cu cel mai bun prieten al lui, de revelion. i-am explicat ca nu l`am inselat, eram doar putin ametiti si ca am gasit alinare in el.In perioada aceea el a spus prin cartier ca m`am culcat cu el si ca i-am facut sex oral.In fine, am trecut peste, ne-am impacat, iar acu` 2 luni ne-am despartit pentru ca numai suportam bataile zilnice.Acum 1 luna m`am operat de apendicita si in ziua cand mi-am scos firele am stat putin afara cu el si cu prietenii mei(si el face parte din grup). si a inceput sa ma injure, l`am injurat si eu si mi-a dat un sut in fund, mi s`a facut rau pentru ca eram cu operatia si mi-a zis in fata ca si-a batut joc de mine 9 luni zile.Am hotarat sa numai ies cu ei, deoarece si ceilalti rad pe seama mea, pentru ce am facut eu cu el, dar nimeni nu ma intelege.Acum 3 saptamani jumate m`am combinat cu un baiat mai mare decat mine cu 4 ani, i-am explicat ca nu prea vreau sa fiu cu el pentru ca mi-ar cere si altceva si eu numai am incredere in baieti. A spus ca nici nu se pune problema de asta.Bun.toate bune si frumoase, la 2 zile dupa ce am inceput relatia cu el ne-a vazut fostul meu prieten si a ramas ceva de genu "straight face", iar actualu stia ca am fost cu el pentru ca se cunosc, au copilarit impreuna.si cand l-a vazut, m`a sarutat iar el se uita la mine cu o privire ciudata, de parca ar fi vrut sa ma ia la bataie.Am simtit ura in privirea lui.Tot in ziua aceea m`a sunat si unu dintre prieteni si mi-a zis ca daca nu il las pe actualu ma bate si i-am zis ca e viata mea, sunt cu cine vreau si sa numai decida el in locu meu si i-am inchis telefonul. Acum aproape 2 saptamani m`am despartit de baiatu` cu care eram pentru ca nu ma simteam bine cu el, mai ales ca trebuia sa ma feresc de lume, deoarece parintii mei sunt mai severi si nu m`ar fi lasat cu el pentru ca este prea mare. M`am impacat cu prietenii mei, mi-au promis ca termina cu glumele pe seama mea si chiar asa s`a intamplat.Acum se poarta toti frumos cu mine, dar l`au indepartat pe fostul` meu prieten o perioada, pentru ce mi-a facut. De ieri s`au cam impacat si el umbla iar cu noi, doar ca se poarta cu mine foarte urat: imi vorbeste in sictir si se uita ciudat la mine.In seara asta unu dintre prieteni i`a spus sa termine cu comportamentu` asta pentru ca am fost prietena lui timp de 9 luni si ca nu e frumos ce face. El nu a mai zis nimic.Acum 2 ore i`a trimis baiatu` asta, pe mess, melodia aceea "BUG Mafia-La fel de prost ca tine" si m`a scos de la ign. Ce credeti? I`a dat de gandit melodia? si-a cam dat seama ca a gresit si ii pare rau? Astept raspunsurile voastre. Sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea. Fundita :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pissy,povestea voastra S-A TERMINAT!
Realizeaza lucrul asta si sa nu-ti mai pese nici ce face si nici ce spune el!
Este foarte norocos ca nu l-ai dat pe mana Politiei,saru'mana ar trebui sa zica si sa-ti pupe picioarele!
Tu ar trebui sa fii aceea care nu-i mai vorbeste si-l trateaza ca pe ultimul om,pentru ca este,intr-adevar,un animal cretin si inconstient.
Dupa cum vezi,prietenii te-au acceptat cu draga inima inapoi iar pe el incearca sa-l faca sa-si revina la normal.El se obisnuise ca tu erai o carpa in mainile lui,asta ii dadea putere,se simtea si el cineva,un biet sobolan cu aripi,si acum,pentru ca nu mai are nici o sclava,te uraste.
Dar,toate astea au trecut.
Inteleg ca nu mai vrei sa fii cu el,dar nici nu trebuie sa te mai intereseze nimic din ce face sau ce spune,pentru tine trebuie sa fie inexistent!
Curaj mult, fii hotarata si sa ai grija de tine.
Viata ne-o facem noi singuri, e in mana ta sa ai o viata frumoasa!

8 răspunsuri:
| Pissy explică:

@ Marijuanalove struck. Eu nu vreau sa ma impac cu el happy

| Marijuana a răspuns:

Pai fato tu nu esti sanatoasa? Scz ca-ti spun,dar te batea, te injura, te facea de ras in fata prietenilor si tot tu vii acu` sa ne intrbi daca vrea sa se impace cu tine sau ce credem? Fii serioasa rolling eyes straight face Asta nu merita nici macar sa te mai uiti la el straight face

| VadTot a răspuns:

NU pot sa cred ca ceea ce ai spus este adevarat pur si simplu nu pot sa cred.Nu pot sa cred si sa accept ca cineva poate trece si sa inghite"ceea ce ai spus tu prin ceea ce ai trecut si treci in continuare...Iar daca este adevarat ceea ce ai spus Toata viata vei trece prin aceleasi lucrruri daca nu ti faci o schimbare de atitudine. Sincer sunt curios ce varsta ai dar cu siguranta ai sub 18 ani nu i asa? cu siguranta esti singura la parinti s au cu parinti divortati s au o familie ceva mai dificila"of of of viata.Sicer ce varsta ai? Si tot odata ce scoala urmezi?

| Keepitpink a răspuns:

Nu mai judecati atata fata asta.a suportat atatea pentru ca tinea la el.si voi daca tineati la o persoana faceati aceleasi chestii sariti toti cu gura. okok nu a fost bine ce a facut.da nu o mai judecati si din astea e viata ei pana la urma.si bine face daca nu se impaca cu el inseamna ca nu e fraierawinking.si eu am avut o rel de 9 luni jumate cu unu.si am fost si operata de apendicita cand am fost cu elhappy. oricum ai grija ce faci pe viitor.te pup:*

| Mirel_8882 a răspuns:

Merita

| Yoyo7949 a răspuns:

Mie nu mi s`a intamplat sa dea niciun baiat in mine dar cred ca daca as fi in locu tau nu i-as mai da nicio sansastraight facechiar daca intr-adevar ii pare rauwinking. Gandeste-te ca lui chiar daca ii pare rau, sa dea in tine si sa iti vb urat a devenit obisnuinta pentru el si o sa ii fie greu sa renunte la viciul asta. Sper ca te-am ajutat

| Annie a răspuns:

Wow, un sigur lucru iti zic nu fi atat de fraiera sa te impaci cu el iti dorest sa ai o viata in care sa fi batuta zilnic si batjocorita? Oare cine isi doreste sta? Cu toti mai ales noi fetele ne dorim sa avem parte de cea mai frumoasa povste de dragoste si alea alea si ce poveste frumoasa de dragoste este aceia cu batai si sa stii daca tea batut o data de doua ori de trei ori o sa tebata si a patra oara si a cincea oara si asa mai departe.Asa ca nu face greseala sa te impaci cu el ca amici este ok sa ramanesti atata timp cat nu se comporta urat cu tine, eu nu as suporta ca cineva sa ma atjocoreasca si probabil daca ar continua as depune plangere la politie chiar daca las iubi, totul pana la un punct.Ai grija ce faci si gandeste-te bine! :*

| pysybum a răspuns:

Eu nu inteleg dc i'ai suportat atatea! eu daca as fi fost in locul tau il paraseam de la prima palma si incheiam orice discutie cu el.Tu i'ai permis prea multe si d'asta s-a ajuns aici.Si daca l'ai iubit ce? Nu merita,e un idiot si un las asta si tu i'ai permis sa isi bata joc de tine.
Dar el cu ce drept te'a batut ca nu inteleg,tu trebuia direct sa te duci la politie fara sa stai pe ganduri.
Zici ca te'a obligat sa ii faci sex oral, dar mai fata dupa cate ti'a facut cum ai mai ajuns sa te culci cu el.:|.In fine majoritatea femeilor sunt batute si maltratate de barbati pentru ca ele permit dar daca s'ar impune si ele si iar parasi ar trai mult mai bine decat cu un barbat care le'a facut orar de bataita cand li se pune lor pata.
In fine:-j, e trista povestea ta dar sper ca o sa treci peste trauma asta si ca ai invatat ceva din asta.Bafta si numai bine!
Apropo uite o melodie care se potriveste putin cu ce ai patit tu: http://www.youtube.com/watch?v=pOY15DQVdvw