| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

happy Acum vreo 3-4 saptamani, am cunoscut un baiat happy. Eu atunci, eram despartita de iubitul meu si ne-am cunoscut. El era cel mai mic de inaltime[Fix bun pentru mine] cel mai mic[de inaltime] dintre ceilalti 2. La toti 3 le-au placut de mine, au zis ca-s frumoasa si ca stiu ce vreau iar dupa ce-am plecat acasa sa ma schimb, eram cu prietena mea, si cand ne-am intors inapoi ei au zis ca sa mergem amandoua la ei sa ne jucam A/P >- Adevar sau provocare. Noi am acceptat si-am jucat.
Dupa care, baiatul de care imi place imi punea mana peste tot[Nu chiar peste tot] laughing imi punea mana pe sanii si pe picioare. Eu bausem putin, si el a crezut ca ma poate pacalii laughing. Dupa care, ei ar trebui sa plece acasa, baiatul scund aflase cati ani am [a zis ca eram prea mica aveam 15] si a inceput sa rada. El era mai mare ca mine cu 6 ani[dar nu parea]. Si eu am inceput sa-l iubesc enorm de mult, nu puteam sa-l uit deloc, sa dovedesc mi-am taiat venele eram plina de sange, vream sa mor, pentru ca il iubeam enorm! Mai vine vara viitoare, cand eram cu iubitul meu[nu puteam sa-l uit] cand ma sarutam cu iubitul meu ma gandeam la el, pe iubitul meu il botezam Cristi[baiatu` pe care il iubeam] in loc de George. M-am despartit de prietenul meu pentru ca nu-l iubeam[tineam la el]ma gandeam mereu la baiatul acela, am zis sa punem punct relatie pentru ca eu nu-l iubesc. Ce sa fac?crying
Baiatul acela de care imi place ma face pustoaica straight face. Eu aveam 15 si el 21.
1. Crede'ti ca vara viitoare, o sa mai am vreo sansa sa fiu cu el?
2. Crede'ti ca am fost ceva pentru el?
3. Oare cum s-a simtit iubitul meu ca i'am dat papucii pentru altu?
Am uitat sa mentionez ca baiatul acela vroia doar sa faca dragoste cu mine[si n`a reusit]. Pentru ca eram cu inca 2 prietenii de'ai lui si prietena mea. El m'a pus in pat, mi-a desfacut camasa si-a inceput sa ma sarute pe gat pe sani si dupa i-am dat o palma. Ce'a fost asta?
Funda crying! Cum sa-l uit?! crying

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, cum sa-ti spun eu, fata draga, esti cam varza!

| 5123fsda a răspuns:

Vrea sa isi bata joc de tine, mai bine ramaneai cu prietenul tau, asta nu vrea numa sex si atat, iar pe prietenul tau eu zic ca l-a durut foarte mult si vad ca nu prea ai fost fidela asa ca eu m-as multumi daca mai vorbeste cu mine si l-as ruga sa ma ierte...

| MaeRiAh a răspuns:

Wow pedofil tipulaughinglaughingLasal naibi pe bosorogu ala ce vrea doar sex gasesteti un prieten de varsta ta, care sa te iubeasc nu doar pentru sex tongue, stiu ca nu am raspuns pentru o fundita dar mi-am dat cu parerea

| Sinus a răspuns:

Mai bine da-i dracul pe toti golani aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fata.tu esti o fu...ra si atat. data urmatoare sa-ti tai ceva da nu venele.adica nu la maini.si nu-ti mai povesti fanteziile pe tpu.sant chestii intime. vrei ajutor? pai toti de aici de la 12la 40 de ani saliveaza.toti te-ar ajuta.dar in pat.