| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna :*. Am si eu o intrebare. M`ai demult, am intalnit vreo 3 baieti, si le-au placut de mine, acum pe Facebook imi zic " Frumoaso, draga ". Iar mie imi place de unu`l dintre ei.Adica,il iubesc, dintr`un simplu joc prostesc, am ajung sa ne placem reciproc. Iar el e la 300-400 km de mine.crying. El vine vara viitoare, dar 2 dintre ei m`au bagat in seama pe Facebook, eu nu am tupeu sa-i bag si eu pe ei in seama, adica mi-e rusine sa zic asa. Credeti ca, ma plac? Am uitat sa mentionez ca unu`l dintre ei ma saruta cu pasiune, iar celalalt ii placea sa ma muste de limba, iar mai era unu` care era gelos pe mine ca m`a sarutam cu altu` de fata cu el.
Voi ce credeti?
1. Ma plac?
2. Saruturile alea pe care le-am avut era din cauza jocului?[M`a sarutau pasional].
3. Daca mi-au zis ca arat foarte bine si ca sunt frumoasa, inseamna ca ma plac?
Lamuriti`ma si pe mine. straight face. Iar apropo, in ziua >aceea-era noaptea, si baiatul pe care il plac, a inceput sa ma atinga pe fund, si zicea ca daca mai era in orasul meu, ma scoatea in oras etc. Ma place? Eu pentru ca il iubesc mult, nu pot sa rezist fara el, ma uit la pozele lui, nu pot astepta pana vara viitoare. crying. Eu m`am despartit de iubitul meu din cauza ca il sarutam si ma gandeam la baiatul ala, i-am spus intr-o zi " George ce faci? " asa il chema pe baiatul de care imi placea.Si m`am despartit de el ca nu puteam sa-l mint.Si nu stiu cum sa aflu daca are prietena thinking
Pe Facebook, scrie ca e Single, dar nu cred ca are prietena. mi-a zis prietena mea ca a vorbit intr-o zi la tel cu o fata. Pai da, si ce nu putea sa fie mama lui sau sora?

3 răspunsuri:
| AndyArtist a răspuns:

WOW... scrii cam mult si nu prea se intelege esentialul. Deci: ca sa afli daca are prietena il intrebi pur si simpluwinking si dupa in caz ca n-are ii poti spune ca nici tu n-ai si ca motivul pentru care te-ai despartit de fostul a fost "el". Intreaba-l cum te considera (sora, prietena, iubita etc.)si dupa amanuntul asta iti poti da seama daca te place sau nuhappy Succes! Funda?big grin

| RoXisS a răspuns:

Eu zic sa ai grija pentru ca s-ar putea sa se joace cu tine, multi iti zic ca esti frumoasa si putini sunt sinceri, in cazul tau ar putea fi vorba de un pariu intre baieti de genu care o cucereste mai repede. Daca chiar iti place de tip suna sau trimite-i un mesaj pe fb incearca sa comunici mai mult ca sa iti poti da seama daca si el simte la fel pentru tine. te pup si ai grija de tinekiss

| RoXisS a răspuns:

Eu zic sa ai grija pentru ca s-ar putea sa se joace cu tine, multi iti zic ca esti frumoasa si putini sunt sinceri, in cazul tau ar putea fi vorba de un pariu intre baieti de genu care o cucereste mai repede. Daca chiar iti place de tip suna sau trimite-i un mesaj pe fb incearca sa comunici mai mult ca sa iti poti da seama daca si el simte la fel pentru tine. te pup si ai grija de tinekiss