| andy_3520 a întrebat:

Acum vreo 3 zile m-am culcat cu prietena mea, eu m-am protejat si nici nu mi-am dat drumu. Ea de atunci tot imi zice ca o doare burta.Este normal ca sa o doara burta dupa ce am dezvirginato?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai fost brutal, daca nu ai avut grija sa fie suficient de lubrefiata, daca nu ai fost foarte atent la toate reactiile ei, daca nu ai menajat-o, atunci e normal sa o doara burta. daca nu, nu e normal si ar trebui s-o vada cat mai repede ginecologul. Oricum, in prima luna dupa inceperea vietii sexuale trebuie sa faca primul ei consult ginecologic, va sugerez sa-l grabiti un pic si sa mearga zilele astea la medic.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu are legatura!

| danielagoldica a răspuns:

Cred ca se alinta! Nu trebuie sa o iei in seama.