| anonim_4396 a întrebat:

adresez intrebarea asta fetelor, deci fetelor daca iesiti in parc si va abordeaza un baiat sau mai multi, veti intra in dialog cu el /ei, sa socializati?

Răspuns Câştigător
| LumiBo a răspuns:

Depinde de dispozitie si de cum arata si cum vorbesc

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de aspectul lor fizic

| JustStitch a răspuns (pentru RAY):

Esti fata?

| RAY a răspuns (pentru JustStitch):

Tia raspuns jumatatea mea feminima

| anamariarot a răspuns:

Dacă știe să poarte o discuție, da. Dacă vine cu un aer zeflemitor și mă întreabă „ce faci, păpușe?", îl fac eu să plece laughing

| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Deci probabil n-ai avea de ce sa "fugi" daca cineva te-ar intampina cu un "hei" si de acolo ar porni o conversatie. happy

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, asta nu m-ar deranja happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o sa incepi cu acel "deci" : chiar si soacra-mea o sa fuga de tine.winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Fata care mi-a raspuns nu e de aceeasi parere.winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca este mai nashpeta decat soacra-mea! dar astea naspa dau bine si din cur si cu gura.winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Observ ca vrei sa devi interesant pe aici, dar asta nu e nici pe departe cea mai potrivita cale de a o face!

| aumih16 a răspuns:

Depinde de fata sau chiar baiat cum se comporta ei

| relativsausigur a răspuns:

In general eu evit sa raspund persoanelor necunoscute, indiferent de aspectul lor fizic sau cat de dragut se poarta, pentru ca daca vrei sa fi realist, cel mai periculos lucru e necunoscutul - imprevizibilul.
Daca cineva te atrage, cel mai bine ar fi ca si circumstanta sa fie cineva dintr-un anturaj comun, sa il cunosti prin cineva, chiar daca si aici e imprevizibila situatia, vine cu niste + usuri, fata de cineva total necunoscut care acum poate fi sarmant, iar intr-o jumatate de ora lucrurile pot avea o intorsatura neasteptata.
Mda, asta e lumea in care traim.
Cineva total necunoscut, ar trebui sa imi trimisa niste vibe-uri extraordinare, ca sa ii dau atentie, si nu pentru ca se forteaza el, ci pentru ca il observ eu.