| pauliblis a întrebat:

Ce gesturi le plac fetelor de la baieti atunci cand iesiti la o intalnire/plimbare in parc?

Funda!

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sa fi vorbaret dar nu in exces.Sa o ti de mana -Sa o faci sa se simta bine. Eventual mici surprize ca sa ai mai arati din cand in cand ca ti la ea.

| mihaibrad a răspuns:

Sa fie ei insisi si nu sa caute pe net idei pe care apoi sa le copieze.

| Ubitzik a răspuns:

Tinearea de mana si imbratisarile, iar pe langa astea vorbe frumoase

| alexandersuperninjamax a răspuns:

Gesturile perfecte sunt tinerea de mana, vorbitul despre viata ei, gasitul lucrurilor in comun, aproprierea de ea.