| SirNobody a întrebat:

Salut am o intrebare care se adreseaza in special fetelor, e ok cand un baiat va abordeaza pe strada sau e prea direct si ciudat =D?

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

E perfect normal, doar suntem la hollywood.

| Nikoleee a răspuns:

De regula consideram asta o mitocanie de prost gust. In momentul in care abordezi o fata pe strada te uiti doar la cum arata, deci dai dovada de superficialitate.

| AlexiAle94 a răspuns:

O fata inteligenta si serioasa nu l-ar baga in seama mai degraba ar atrage doar pitzipoance.In general fetele nu il baga in seama si merg mai departe considera ca duce lipsa de atentie, ca isi bat joc, ca sunt neseriosi.Pe unele da, daca baiatul sta in fata unei masini sau stiu eu ce le-ar mai putea atrage dar este o tampenie. Daca vrei sa te iprietenesti cu cineva poti face prin intermediul unor prieteni, te poti aseza la o masa daca iti place de respectiva si este singura dar fi discret, normal, sa nu ăi inspiri alt ceva.