| AnaZuzza a întrebat:

Buna:*! Ajutati-ma!puppy dog eyes
Am 15 ani si imi place de un baiat in clasa cu mine!:-ss
Nu stiu daca e reciproc... Din pacate inca o colega de-a mea il place si eu o urasc (nu pentru faptul ca il place, ci doar din invidie)
Am o curiozitate...:Oare el ma place sau nu?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Noi de unde sa stim asta? In schimb poti afla asta, bati propouri, vorbesti frumos cu el, diferite conversati.Si apoi va descurcati voi si singuri.Totusi aveti buletin.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Pai baietii asteapta sa vada care fata e mai potrivita pentru ei.Fi draguta cu el si cu ea iar cand sunt impreuna incearca sa zambesti.Prefa-te nepasatoare si da-te si tu la alt baiat.Asa sigur il vei face gelos.Atunci isi va da seama ca a gresit si iti va cere scuze.Succes!

| eu4you a răspuns:

Pai,nu ai de unde sa stii. Daca ai da mai multe detalii ti-as raspunde mai detaliat.Cum e colega aia a ta? E frumoasa? Are obisnuinta sa cocheteze mult? Isi baga nasul unde nu ii fierbe oala? Daca e asa, s-ar putea sa ai probleme, mai ales daca se da la colegul tau.Cu care dintre voi petrece mai mult timp? Nu stiu ce sa zic... daca nu dai mai multe detalii nu stiu de unde sa incep!

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim daca te place. Dar am cativa pasi pentru tine :
1. Poarta`te frumos cu el.
2. Stai pe langa el
3. Intra in vorba cu el
4. Cere`i nr`ul de telefon si id`ul si incearca sa vorbiti din ce in ce mai mult, dar sa nu il stresezi, da`i rabdare si mai suna`l din cand in cand si vorbiti la telefon.
5. Arata`i ca`l placi.
6. Si in final, dupa toti acesti pasi, Intreaba`l, nu daca te place, ci daca simte ceva pentru tine.
Bafta!

| ayenne a răspuns:

Incearca si flirteaza cu el;-) sa vezi, poate v-a functiona, si vei afla, te place el, sau nu...

| AnaZuzza explică:

Detalii:
Am ochi albastri,par saten,inalta,comunicativa,distractiva,sufletul petreceriilove struck!

Despre el...: Este timid,Nu prea vorbeste cu fetele, Mereu sta cu cei mai buni prieteni (baieti), Nu a avut din cate stiu eu doar 2 prietene...happy!

Despre colega mea:Copila,Se imbraca destul de neasteptat,Nedezvoltata, Mica de statura, Inteligenta.

Atat am avut de spus!