| dani701 a întrebat:

Am si eu o curiozitate si o intrebare.
Imi place de o colega din clasa. Nu stiu daca sentimentul e reciproc dar de la un timp parca se comporta diferit cu mine. E mai apropiata de mine si la propriu si la figurattongue.
Dar nu stiu ce sa zic am o prietenie stransa cu ea si mi-e ca o stric si dupa regretsad dar daca nu o fac si sentimentul ii reciproc si crede ca mi-e nu-mi place de ea si regret nu-i binecrying
Si m-am gandit asahappy
Ce ar fi daca i-as cumpara un trandafir o ciocolata si sa ii scriu o scrisoare si sa ii spun ca imi place de ea. Oare ar fi altceva decat sa ma duc si sa ii zic"Vrei sa fi prietena mea"? Imi place sa fi mai romantic ca asa ii frumos.Si poate as cucerio mai usorhappy! Ce ziceti oare ar merge? Sau sa o Fac?
Si inca o intrebare? Voi ati avut vreo relatie cu o colega de clasa? una serioasa nu de o noapte. Mentionez ca sunt in clasa 11-ahappy. Va rog sa fiti seriosi si raspunsuri cat mai bunehappy!

Răspuns Câştigător
| costycriss a răspuns:

Bai daca iti place nult de ia incearca ca nai ce pirtde ia un trandafir roz o cutie de raffaello si dai drumu. P.S. daca accepta indicat e sa mai ei o zi doua raffaello sau macar o ciocolata. BAFTA. lasa faza cu prietenia ca nu se strica stai fara griji. E faza ca atunci cand nu vrea tio zice mai usor gen nu vreau sa stricam o prietenie bla bla.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-o mai repede, fata asta asteapta de la tine.

| sonyericson a răspuns:

Daca imi zici cum o cheama pe fata si in ce liceu esti iti voi da raspunsul 100% folositrhappy

| Spuse_Peste_Cuvintele_1997 a răspuns:

Eu zic sa o faci, stiu sentimentul am facut acelasi lucru numai ca eu i-am zis baiatului de care imi place foarte mult, direct.