| babydol a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu niste mesaje frumoase pentru persoana iubita dar nu vreau dupa internet. dau fundita pentru cel mai frumos mesaj.

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Dragostea inseamnã sã respiri, sã speri, sã ierti. sã iubesti. Dacã as fi un nor as sta tot timpul deasupra ta, dacã ai fi pãmânt eu as fi apã, dacã ai fi "rãutatea", eu as fi puritatea. Te iubesc foarte mult si cred cã fãrã tine nu as mai putea trãi in aceastã lume, care m-i s-ar pãrea ca ziua fãrã soare sau noaptea fãra stele.

16 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Pai nu pe internet suntem aici?big grin Vorbeste-i folosind cuvintele tale, lasa "poezia". O sa aprecieze mai mult.happy

soothe
| soothe a răspuns:

Pentru persoana iubita gasesti intotdeauna singur un mesaj frumos, daca o iubesti fireste. Daca nu gasesti inseamna ca numai vrei sa o cuceresti.

| multimoak a răspuns:

Un strop de iubire mi-ai picurat in inima, o pata de fericire s-a prelins cu patima, te voi iubi o eternitate, chiar si dupa moarte!

Stiu ca-i aiurea, dar am compus pe loc!

| SweetPrinces a răspuns:

Imi ia cateva secunde Sa iti spun Te Iubesc Dar dureaza Toata viata happy

| SweetPrinces a răspuns:

Daca as avea un lant puternic Sa leg inima de mine Ca de cate ori o caut O gasesc numai la tinehappy

| SweetPrinces a răspuns:

Si cei daca ma iubesti Eu nu te iubesc Cum ma iubesti tu Eu te iubesc si mai mult enorm de multhappy

| SweetPrinces a răspuns:

Daca as planta o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum intr-o gradina plina cu flori fara sa-i mai gasesc capatul…

| SweetPrinces a răspuns:

Lubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc

| SweetPrinces a răspuns:

Ceea ce iti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati din suflet si minte, caci dragostea nu se scrie, doar se simte. Te iubesc!

| SweetPrinces a răspuns:

Uita-te pe cer. daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc.

| SweetPrinces a răspuns:

Mi-au eliberat certificatul medical si mi-au spus ca sufar de iubire acuta, mi-au recomandat caldura corporala si anestezie pe baza de sarut… Ce zici ma ajuti sa urmez tratamentul?!?"

| SweetPrinces a răspuns:

Am vrut sa aflu ce-i iubirea, am cautat in dictionar si am gasit numai cuvinte complicate… am cautat in inima mea si te-am gasit pe tine…

| CiRiNeL a răspuns:

Te iubesc mai mult ca ieri si mai putin decat maine...
e preferatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesclove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca originalitatea e cel mai de pret lucru. Cel putin, eu as aprecia mult mai mult vorbe spuse din suflet decat texte copiate. Nu trebuie sa ii spui poezii, spune-i ceea ce simti si va aprecia asta.