| anonim_4396 a întrebat:

Care ma ajutati si pe mine cu niste mesaje de aniversare pentru iubita mea care vom face 1 an? Vreau sa ii dedic acel mesaj in ziua accea.

2 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Lasa-i ceva simplu si din inima, nu incerca sa pari vreun poet, fii tu insati laughing
Spune-i pur si simplu ca o iubesti si ca are un loc special in inima ta, ii aduci aminte de cele mai frumoaste momente petrecute impreuna si ii spui asa "iti aduci aminte cand." si dezvolti.
Hai ca nu e asa greu, bafta happy

| AliMiha a răspuns:

La multi ani noua! De ce LA MULTI ANI? Pentru ca azi e ziua care dovedeste loialitatea si iubirea pe care ti-o port de un an de zile. Iti multumesc, iubita mea pentru toate clipele frumoase si mai putin frumoase pe care le-am petrect impreuna, iti multumesc pentru toate momentele in care mi-ai fost alaturi desi probabil nu meritam. Te iubesc si sper sa vezi, sa crezi si sa simti asta!