| pisicutza09 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un raspuns.
Cunosc un baiat care lureaza la pompieri si tot timpul cand ma vede imi zambeste.In prima zi cand m-a vazut mi-a cerut numarul de telefon. Vorbesc cu el in fiecare zi iar cand este de servici ma cheama pe la el sa mai stam de vorba. Ce as putea sa cred?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te place si el,dar nu te grabi sa-i spui tu ca-l placi.
Asteptarea e mai dulce asa,poate ca el intelege dar inca nu e sigur.
Nu-l lamuri prea repede,clipele de acum sunt pline de dulceata,dezvaluirile duc jocul la un alt nivel,mai incomod.
Deci,asteapta.
El ar trebui sa faca primul pas, oricum, nu tu.
Mult noroc!

7 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Cu siguranta ca te place.Si vrea ceva mai mult decat o simpla prietenie.Eu zic sa incerci deoarece daca si tie iti place chiar nu ai nimic de pierdut.Viata e scurta...te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| justDaisy a răspuns:

Oare ce poti sa crezi... NORMAL CA TE PLACE. Daca si tu il placi atunci purtatzi o discutzie in care sa va spuneti fiecare ceea ce simtzitzi...fitzi sinceri unul cu celalat

| Infraverde a răspuns:

cai ani ai?

| RobyAdy a răspuns:

Sa ai mare grija! Depinde ce urmareste! Poate te place!

| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Eu zic ca te place din moment ce te cheama sa ii tii companie ...si daca il placi si tu cauta indicii care sa iti spuna cu adevarat ca te place.Cand esti sigur spune-i ce simti pentru el, poate ca si el va spune ce simte el pentru tine

| pisicutza09 explică:

Nu stiu cum sa fac sa ii spun ca imi place de el...intr-o seara cand am fost la el, era putin racoare si a vrut sa imi dea bluza lui dar pana la urma m-a tinut in brate.Deci pana la urma cum sa ii spun ca imi place de el?