| Sârma a întrebat:

Ceau! Am si eu o nedumerire. Sambata am fost la Discoteca cu inca cateva prietene. Acolo am vazut un baiat dragut cu care mi-a facut un amic de al meu cunostinta si mi-a cerut numarul de telefon. Acuma vorbesc cu el pe mess in fiecare seara. Si despre fostele lui si despre fostii mei. Dar mi-e frica daca o sa ma intrebe sa fiu cu el ca sa nu isi bata joc. El mi-a zis ca e genu care pune suflet si nu isi bate joc, da mai nou toti zic asa si pana la urma nu-i asa, si tot vorbim. Oare o sa fie vreodata cu mine, dupa cate a facut ca sa intre in vorba cu mine? Adica sa faca rost d numarul de telefon sa faca rost de id-u si sa imi spuna despre fostele lui. Si in plus e ceva distanta, eu din jud Arad iar el din Voivodeni. Si eu tot am auzit ca relatiile astea la distana nu tin. Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Microice a răspuns:

Ar fi normal ca el sa ia initiativa si sa te scoata in oras dar n-ar fi ceva iesit din comun daca i-ai propune tu sa va vedeti.Cat despre ce spun altii.ai doua variante ori alegi sa-l cunosti pe el personal si sa iti faci o parere singura despre el ori continui sa te iei dupa gura lumii.Si da confirm si eu relatiile la distanta nu merg oricat de mult s-ar chinui fiecare insa alegerea e a ta!happy

| overdose90 a răspuns:

Pai uite ca deja ai multe motive sa nu ai prea multa incredere in el:faptul ca nu sta in oras cu tine, ca te-a "agatat" in discoteca si ca deja iti zice vrajeli de astea, ca pune suflet.Prea multi zic asta ca sa ii crezi.

Eu zic ca cel mai bine e sa te"lasi greu", adica sa nu crezi tot ce zice, si tine garda sus pana te prinzi ce vrea de fapt.Cine stie, poate nu vrea neaparat sa fie cu tine, si dupa aia pari tu cea care spera degeabawinking. Asa ca asteapta sa vezi cum evolueaza treabawinking.

| Kristina_2517 a răspuns:

Hey. in ultima parte " Si eu tot am auzit ca relatiile astea la distanta nu tin. " am o relatie de 1 an jumate la distanta. el Constanta eu Tulcea. tine, fii fara grija :* si daca el spune ca e genul care nu isi bate joc, si pune suflet. acorda-i o sansa! Insa incearca TU sa nu pui suflet pana nu esti sigura pe tine ca este ceva serios. take care :* pup