| iubesc a întrebat:

ajutati-ma si pe mine... cum sa fac ca pr meu sa nu mai fie asa de gelos? cand ies undeva sau vb cu vreun baiat se supara si devine f gelos vreau si eu putina libertate adica sa vb si cu alti baieti, el crede ca daca fac asta o sa-l insel dar nu e deloc asa il iubesc enorm.
Ps: are 19 ani si eu 17

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_3146 a răspuns:

In primul rand trebuie sa existe conversatie intre voi doi. absolut orice, lucruri intime si din relatiile cu publicul. Foarte important este sa te gandesti daca vrei ca el sa fie in locul tau, adica sa il vezi in prezenta altor fete, daca da este ok, ofera-i multa incredere si incearca sa nu-l minti niciodata. Spune-i ce este acel prieten pentru tine, adauga-l si pe el in conversatie. Bafta

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Vorbeste cu el pe tema asta, si fa-l sa inteleaga ca ai ochi numai pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatoooo! lasa gelosia ca poate no sa te mai placa...vezi ca gluma ajunge la disperare...