| PenysCaptivus a întrebat:

Bună, all! Am întâlnit o tipa de curând pe Tinder, ba, nu știu dacă mi se pare mie sau tipa gândește ca mine. Voi ce părere aveți? Dau fundă celui mai bun răspuns.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui madularu pe ea si mergi mai departe

| alexalx1234 a răspuns:

Tinder e cam o bătaie de joc. De obicei fetele își fac cont acolo doar pentru a face urmăritori pe Instagram. Ce ați discutat până acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Sa ne dăm seama de ce?
Dacă tipa de pe Tinder gândește ca tine? laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce, n-a fost destul de clara intrebarea? laughing)) Adica vrei sa spui ca tu nu stii cum gandeste el si tipa pe care a vazut-o pe Tinder? Ca doar toata lumea stie, se invata la scoala in clasa a 4-a la materia "Cum sa pui o intrebare de doi lei."

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

Fix la asta mă gândeam și eu laughing

| aliipt99 a răspuns:

Buna. Eu mi-am facut tinder in gluma cu niste prieteni la o petrecere. Radeam de baieti si printre ei am observat un tip care nu era disperat si imi placea foarte mult cum aborda situatia. Nu stiu ce mi-a venit dar am ales sa nu radem si de el. A doua zi mi-a scris cand eram singura si am comunicat dupa care ne-am vazut, am inceput sa iesim, am trecut la lucruri mai serioase, ne am mutat in alt oras impreuna si ne vom casatori in luna Noiembrie. ❤️ El era in ultimul an la medicina iar eu eram in oras la el pentru servici. Dupa cateva luni deja ne am mutat in alt oras. Nu am bagat de seama ca am vb pe tinder? pentru ca am discutat o zi acolo si in rest pe alte retele, ne-am cunoscut fata in fata nu prin site uri de socializare. Ai sanse mari sa gasesti o persoana compatibila cu tine. Succes!