| Swetlly122 a întrebat:

Heii.Ce părere aveți despre Tinder și despre oamenii din ea? V-ați întâlnit vreodată cu o persoana de acolo? Dacă da, cum vi s-a părut?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sunt multi reptilieni pe acolo, era sa ma vad cu o vipera =reptileana dar nu am acceptat tariful

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele nu vorbesc deloc e un site de mantuiala

| Demetrov a răspuns (pentru mgtow):

Esti tu sigur ca nu vorbesc? te-ai gandit ca poate nu au cu cine sau ce sa discute?

| mgtow a răspuns (pentru Demetrov):

Da asa se intampla peste tot te bagi in seama cu ele si nu primesti raspuns. Au limba taiata sau au pretentii

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Numai dubiosi, dar e de inteles, doar e aplicatie de cautat parteneri de footai.

| RoCkKiD a răspuns:

E o aplicatie de matching, te pune in contact cu persoane care te-au placut la randul lor. Iti sugerez sa vorbiti putin inainte de dar sa eviti sa iti dai informatii personale daca nu iti apare ok omul.

Cat despre intalniri, incearca sa te asiguri ca prima are loc intr-un loc public gen cafenea etc. In plus, ar fi ok sa faceti schimb de poze mai recente inainte sa va vedeti fata in fata, oamenii tind sa puna acolo pozele in care arata bine. happy