| aLeXaN a întrebat:

Buna all! Am mica problema cu prietena si as vrea sa ne despertim, dar nu stiu cum sa ii spun ca sa nu o supar, ca vreau sa ramanem amici in continuare, va rog helppppsad

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Daca esti sigur ca vrei asta trebuie sa ii zici neaparat fata in fata, sa o asiguri ca este o fata minunata(asta daca este)doar ca nu va intelegeti si nu mai are rost..., daca insa nu esti foarte sigur poti avea o discutie cu ea despre tot ce te deranjeaza si cine stie poate lucrurile se vor imbunatati.Bafta!

| Kruger2 a răspuns:

Daca problema e mica, nu trebuie neaparat sa va despartiti. Vorbeste cu ea si explica-i ceea ce nu-ti convine, poate puteti salva relatia. Daca chiar vrei sa te desparti de ea, spune-i-o frumos si consoleaz-o.

| AnaEindragostita a răspuns:

Uite ce trebuie sa zici. Mie atat de greu sa iti spun
dar nu sunt tocmai pregatit pentru o relatie lunga ...as vrea sa ramanem amici si doar amici