| g3orgiana16 a întrebat:

Buna:*Am si eu o problema mai personala:d.Am cunoscut un baiat cu care ma am foarte bine, dar nu stiu cum sa ii spun ca vreau sa fiu cu elx_x.Sa tineti cont ca el vrea sa petreaca mai mult timp in gasca si nu prea vrea sa isi faca o prietena cat de curand...si nu stiu cum sa ii zic in asa fel incat daca nu vrea sa se combine cu mine macar sa ramanem prieteni cum am >>fosthappy...big grin

1 răspuns:
| laviniaB a răspuns:

Pai ii poti spune pe mess sau nu numai pe mess ca tu simti ceva pentru el si ca daca el vrea sa iti dea o sansa si ca daca nu at asta sa nu afecteze prietenia voastra si sa continue ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si sa fiti prieteni ca inainte de ai marturisii sentimentele tale pentru el.bafta.si funda te rogbig grin