| M.J. a întrebat:

Buna all.am si eu o intrebare la care nu ii stiu rasp si ma gandesc ca o sa ma ajutati voi asa cum ati facut de fiecare data.de cate ori fac sex neprotejat cu iubitul meu, dupa ce ejaculeaza, aproape toata sperma iese afara din vagin, nu stiu cum sa ma exprim, dar poate intelegeti asa cum am scris mai sus. vreau sa stiu care este cauza.multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tu vrei să rămână înauntru?
Ai un orificiu de ieșire și implicit o cantitate mai mare de lichid aflat înauntru iese prin acel orificiu.
Un exemplu îl poți lua, un abces în vecinătatea unei măsele sau un furunc când sparge ori menstra, etc.
Mare grijă la sarcini nedorite și boli cu transmitere sexuală (B. T. S.), în rest numai iubire.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul minut sperma se coaguleaza in vagin, spermatozoizii incep sa urce prin colul uterin spre uter si apoi, enzimele din vagin lichefiaza lichidul seminal si acesta se scurge din vagin. Asa e normal sa fie, fiindca lichidul seminal nu mai este util spermatozoizilor, ei vor trai de-acum in lichidul din caile genitale ale femeii.

| MissCamelia a răspuns:

Nu iese toata, iese o parte pentru ca gravitatia isi spune cuvantul si pentru ca locul depozitarii este mic pentru cantitatea de sperma