| Alina_6324 a întrebat:

Ma numesc Alina, am 15 ani si am si eu o intrebare pentru voi: in urma cu o zi am facut sex neprotejat cu iubitul meu iar el si-a dat putin drumul pe langa vaginul meu, nu in vagin. vreau sa aflu probabilitatea de a ramane insarcinata in aceasta situatie? El spune ca nu si-a dat deloc drumul in mine... dar nu stiu ce sa cred, va rog ajutati`ma si raspundeti-mi la intrebare.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu exista nici o sansa de-a ramane in caz ca nu a ejaculat in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui aceasta intrebare mamei tale? In viziunea oamenilor normali la cap, tu esti o boarfa. Sa vad pe cineva care comenteaza.

| Alina_6324 explică:

Posibiliatea sa ramai insarcinata este mica, deoarece si-a dat drumu` pe langa tine daca e adevarat ce ai zis