| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! Am si eu o problema ...de fapt nu stiu daca e chiar o problema... Mi se intampla ca in momente de tensiune ori in somn sa am orgasm. E foarte placut, dar nu imi pot explica ce il provoaca pentru ca eu dorm singura si nici nu sunt adepta filmelor porno!
Nu ma mira orgasmul din timpul sexului, insa cel venit din senin e foarte ciudat! Aveti vreo idee? va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| darkhell217 a răspuns:

Orgasmul femeii în somn nu este, precum ai crede, un fenomen produs la voia întâmplării. El se petrece doar în anumite circumstanţe şi spune multe despre femeia care îl simte
Cercetătorul Alfred Kinsey a studiat intens fenomenul şi a ajuns la concluzia că 40% dintre femei vor experimenta un orgasm în timpul somnului până la vârsta de 45 de ani. Cu cât înaintăm în vârstă cu atât cresc şasele să-l experimentăm. Totuşi pentru 5% dintre femei primul orgasm se produce în timpul somnului.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate ca visai... si visai si visai in fiecare zi ca faceai.

| Nextone a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci bucura-te ca il ai asa de usor, alte fete au foarte rar orgasim.Probabil ca in momente de tensiune simti nevoia sa te eliberezi si de asta se intampla, iar in somn cine stei ce visezi fara sa iti mai aduci amintehee hee

| Jack a răspuns:

Cred ca stiu cum sta treabasmug, Esti o persoana care face mult bine in lumea asta si ajuta multa lumehappy Dumnezeu vrea sa iti dea cat mai multe bucurii :X, dar pentru ca ai o stare sociala buna si nu duci lipsa de nimic:X te rasplateste astfel rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor scuze glm :*!

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Animalul din tine vrea la suprafata

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna alice... nu stiu ce sa zic, sincer nici nu am mai auzit de asa ceva pana acum. poate nu e chiar orgasm. incearca sa cauti informatii mai consistente pe net care sigur te vor ajuta sa gasesti un raspuns

| DragonRO a răspuns:

Interesant

| darkhell217 a răspuns:

Sper ca ti am fost de folos