| seker a întrebat:

"`Buna all :d Sunt cu un baiat de 8 luni. este mai mare ca mine cu 2 ani. toata ziua suntem impreuna si ne-am atasat fff mult unul cu celalat. imi arata ca, chiar ii pasa si ca ma iubeste. ne mai certam din simple motive uneori chiar de plictiseala. il iubesc f mult si mi-e frica sa nu-l pierd. sad puteti sa`mi dati vreun sfat? :d heelpp mee :* big hug "

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

La celalalt raspuns as mai adauga ceva. Nu va mai plictisiti, vedeti ce puteti face, chiar iubiti-va, este mai placut sa faceti ceva impreuna decat sa va plictisiti impreuna. big grin

3 răspunsuri:
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Sfat pentru ce?! adica te iubeste il iubesti. pentru ce ceri ajutor.bine totul merge bine; x

| adryano_7933 a răspuns:

Paih aici e dragoste perfectahee hee. bftwinking

| KFC a răspuns:

Ti-am rasp si la cealalta intrebare laughing si dupa cum am zis incearca sa-l faci sa se simta bine in preajma ta si e bine si daca ai simtul umorului si eu cred ca daca te iubeste nu il vei pierde decat daca gafezi tu ( si nu ai vrea nu?) incearca sa nu pari penibila dar nici prea interesanta.Incearca sa fii placuta si atat :d