| fearfactory a întrebat:

Buna all deci sa incep imi place de p fata si cred ca si ea ma place deoarece se baga in seama pe langa mine, rade la toate glumele mele...in fine si ei ii place de un prieten de-al meu si ma roaga sa o ajut sa se "cupleze" si eu o ajut din cauza ca incerc sa fiu respectuos si sa ii arat intr-un fel ca ma intereseaza de cine ii place si chestii de astea.Ma puteti ajuta, adica sa imi dati sfaturi despre cum as putea sa ii arat cat de mult o iubesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| HackMyWorld a răspuns:

Apppf nasoala treaba. eu zic ca, dupa parerea ei intre voi exista doar o relatie de prietenie. daca il intereseaza cu adevarat acel paiat. este pacat pentru tine. chiar daca e greu, parerea mea e ca trebuie sa incerci sa pui ochii pe alta fata dragutatongue deci o fata cand e interesata cu adevarat de un baiat, cu greu reuseste sa isi ia ochii dupa el, iti spun din propria experienta... deci cam greu sa o faci sa te placa pe tine, insa nu imposibil. Incearca cu cate o mica atentie, o floare ceva, invit`o la o petrecere cu tine.thinking poate va aprecia gesturile tale si incet incet ea iti va impartasi sentimentele. Succes

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ea te vede doar ca pe un prieten,nici nu-si imgineaza ca ai putea fi indragostit de ea.
Spre marele tau nenoroc,e indragostita de altcineva si va trebui sa ai rabdare sa-i treaca.O sa-ti manance nervii povestea asta!
Ai doua variante: sau astepti sa-i treaca si-i spui hotarat ca vrei sa fie cu tine, sau iti cauti alta, ceea ce cred ca nu prea poti...
Rabdare si nervi tari!

| HackMyWorld a răspuns:

Spune`i ce simti, adu`i flori. poate ca iti spune chestiile astea ca sa vada daca te intereseaza. te pune la incercare. sau chiar il intereseaza acel baiat.

| fearfactory explică:

Hackmyworld :da chiar o intereseaza deoarece a mai rugat o prietena sa o ajute

| fearfactory explică:

Byanca1999 nu prea pot deoarece intervin prietenii intre noi caci mai toti o urasc adica nu o urasc dar o cam ignora iar acest lucru incepe sa ma deranjeze

| byanca1999 a răspuns:

Pai de ex ca sa-i areti ca o iubesti, poti sa iti zici sentimentele fata de ea. spune-i ca te doare sa o vezi cu altu, ia-o de mana.dar fi atent ca daca ea te respinge nu merge mai departe.sa-r putea sa o ranesti...ai grija ce faci.bafta!