| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! In special fetelor. Sunt intr-o dilema sad Am observat ca ieri mi-au curs cateva picaturi de sange pe lenjeria intima. Iar azi mi-a curs o substanta rosie maronie... care nu seamana a sange sad Tin sa mentionez ca sunt virgina, am avut numai preludii. Ciclul menstrual mi-a trecut luna asta pe 10, 11 straight face Stau la mare, si o prietena mi-a spus ca este din cauza apei rece. Funda!

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Trebuie sa iti vina menstruatia? Cati ani ai?
Daca ai intre 8-16 ani de la asta se datoreaza.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| AndradaKissYou a răspuns:

Am 15 ani... menstruatia mi-a trecut pe 11 luna asta sad si suntem in 23. nu`mi vine regulat dar oare imi mai vine inca odata pe luna asta? sad ma gandeam ca am racit de la apa rece de la mare... sau deja ma speriasem ma gandeam la tot felul de prostii din cauza preludiulu care l-am avut curand.

| Andreeea97 a răspuns:

Pentru ca nu il ai regulat poate sa-ti mai vina odata luna aceasta.happy