| Little Kid a întrebat:

Buna all!
Stiti din intrebarea trecuta(daca nu, puteti s`o vedeti) ca s`a despartit de mine, si acum e cu B.

Ieri am fost la piscina cu 3 fete si cu ei.(el si baietii)
Noi fetele am venit mai tarziu
Si cum a vazut ca am venit, imediat a vrut sa ne aruncam amandoi in apa, de mana, sa ma duca la apa mai mare ( ma tinea de mana ca eu nu stiam sa inot). Ma tinea in brate in apa.ma privea.

De ce se tot da la mine daca e cu B?
Posibil sa mai tina la mine?
Pe strada cand ma intalnesc cu el, ink se mai uita dupa mine da nu stiu ce sa cred.
Cu B. isi petrece foarte mult timp sad
Eu stau cu gasca lui si B. la fel.

Totusi inca mai tin la el da nu vreau sa fiu carpa lui. daca s-ar despartii de ea nu stiu ce as face.
Prima data a fost cu mine, apoi cu ea, dupa cu mine, acum cu ea
stiu ce o sa spuneti, ca face misto de noi, dar chiar nu e asasad
Chiar nu e genul care face panarama cu fetele
Ce spuneti, inca mai tine la mine?
Raspunsuri sincere kiss

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca va place pe amandoua foarte mult si ii si el incurcat de treaba asta. thinking
Ei, asta este, sau "menaj a trois", sau ramane cu una din voi. sad
Nu-ti pune mari sperante in el, poate ar fi mai bine sa rupi legatura cu totul, ca si daca s-ar decide sa fie cu tine, ceva din el o sa fie cu cealalta. Sau daca rupi legatura acum ai sperante mai tarziu, cand el a fi mai sigur pe sentimentele lui. :-\
Pace

| Gigiku a răspuns:

Incearca sa fi stapana pe situatie. Teama de ce se va intampla nu te va ajuta cu nimic. Daca tu zici ca s-a despartit in repetate randuri de tine, inseamna ca nu tine la tine. Este o diferenta dintre pasiune si placere. Pana la urma sentimentele se daruiesc doar celor care merita.
Eu zic sa incerci sa cauti pe altcineva si sa ii arati ce a pierdut. El se va intoarce la tine si tu nu esti nevoita decat sa il ti langa tine si sa va iubiti.
Bafta.

| traficanta a răspuns:

Simplu.Va vrea pe amandoua si nu stie pe cine sa aleaga smug