| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14 ani. vreau sa stiu cum fac o fata sa ma placa? adica ce calitati trebuie sa am, CUM SA MA COMPORT CU ACEASTA adica sai acord atentie multa sau nu prea. spuneti-mi. dau funda, dar spuneti cap coada tot, adica tot ce vam intrebat

1 răspuns:
| intrebarisiraspunsuri a răspuns:

Sall prietene uite ce trebuie sa faci:trebuie sa fii amuzant, sa afli ce ii place fetei respective, sa o intelegi adica sa o asculti cand vb de problemele sale, la calitati ...nu prea trebuie sa ai adica sa faci sport etc. Fetele au nevoie in general de multa atentie.Trebuie sa fi modest si nu uita sa nu prea faci de ras:adica fa si tu glume inteligente care sa ii placa.Si inca ceva:nu prea fi disperat dupa ea adica nu sta toata ziua cu ea ca sa nu creada ca esti obsedat.nu uita sa faci glume si sa fi tu insutibig grin iar cand crezi ca e gata spune i ca o placi si vezi ce spunebig grin Bafta! Sper ca te am ajutat. fundita?