| zuzu_6713 a întrebat:

Buna all! Sunt cu un baiat si duminica ne-am intalnit, apoi dupa o ora m-a sunat si am mai vb. De atunci nu am mai vb cu el. I-am dat 2 msg ieri, l`am sunat dar nu imi rasp... Inteleg ca este la munca de dimineata de la 8:00 pana seara la 19:30, dar totusi vreau macar in timpul liber sa imi dea un msg, sa stiu ce a facut in timpul zilei. Stiu ca are treaba, dar... Ce sa fac? Mi`e dor de el, de vocea lui. L`am sunat si astazi, dar nu mi-a rasp. Vreau sa ii dau un msg, dar nu stiu ce sa scriu in el. Dati`mi cateva idei. Tin sa va spun ca nu este genu` de baiat care sa dea de inteles unei fete ca nu mai vrea sa fie cu ea. Daca nu mai vrea sa fie cu ea ii spune direct. Ziceti`mi ce sa ii scriu in acel msg. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| pokemondoll a răspuns:

Buna zuzuhee heeLasa-l in pace sa nu creada ca esti o maniacalaughingSigur i se va face si lui dor de tine, deci asteapta nu-l enerva

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Nu scrie nimic! Asteapta!
Bafta!

| Carmen a răspuns:

Stiu ca o sa fie cam greu dar incearca sa te abtii.nu-l mai suna si nu-i mai da mesaje. o sa creada tipul ca esti vreo disperata.fii si tu un pic indiferenta si daca va sesiza acest lucru, te va cautawinking

| SeNyS a răspuns:

Nu-l mai cauta.lasa-l

| Denii_9937 a răspuns:

Eu zic ca esti foarte stresantastraight face
calmeaza`telaughing