| anonim_4396 a întrebat:

Buna all...sunt in clasa a 9-a si am 15 ani impliniti. imi place de un baiat din clasa a 8-a care este la acelasi liceu ca si mine dar el este mai mic decat mine cu o luna si 10 zile. cum credeti ca ar trebui sa ma port cu el si ce sa fac ca sa ii atrag atentia? cred ca el si-a dat seama ca mie imi place de el dar nu a facut nimic deocamdata. ori este foarte timid (desi nu pare), ori nu ii place de mine. voi credeti ca daca el stie ca imi place de el nu o sa ma mai placa? nu am facut cunostinta cu el, dar cunosc doua fete din clasa cu el si azi am fost la el in clasa cu o colega de-a lui si ea l-a intrebat ce face cand eram si eu langa ea si apoi ea s-a uitat la el si dupa aceea la mine si a zambit. credeti ca ar fi bine sa fac cunostinta cu el? nu stiu de ce dar parca sunt eu mai timida decat el. nu stiu de ce imi este frica de nu am vrut sa fac astazi cunostinta cu el. oare daca va sti ca eu il plac se va purta urat cu mine sau ma va respinge? voi ce parere aveti despre asta? eu sunt zodia taur iar el gemeni. ar merge o relatie intre noi? si cine credeti ca ar trebui sa faca primul pas? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Tumblroid a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci tu primul pas intr-un loc unde veti fi doar voi doi (sau cel putin) mai vorbiti un timp iindelungat apoi mess, skype, nr de telefon etc.dar nu tot odata, mai lent
el e zodia gemeni asa ca ar putea sa se prefaca ca nu te place sau ca nu te iubeste ori se va purta un pic urit cu tine, dar nu te va respinge
daca esti zodia taur ar trebui sa te abtii si sa nu te superi pe el daca se va intimpla ce am mentionat mai sus
P.S:eu sunt gemeni si am avut de afaceri cu tauriwinking