| swaggerofachampion a întrebat:

Buna (: Am nevoie de ceva ajutor big grin. Imi place de un baiat foarte mult ( el nu ma cunoaste, e cu o clasa mai mare decat mine, si e la scoala mea, etajul meu si ne vedem in fiecare zi, daca m-a observat big grin ), doar ca si prietenelor mele cele mai bune le place de el. Ele nu stiu ca imi place de el. Dar vreau sa ii atrag lui atentia, vreau sa il cunosc. Cee sa fac? Sunt mult prea timida sa ii spun "buna", sau cel putin sa vorbesc cu el daca nu ma cunoaste. Help? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Fa-te ca intri in el fara sa vrei si ca scapi niste caiete pe jos si el ar trebui sa te ajute sa le ridici.Stiu ca e din filme dar sa stii ca tine big grin

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Roaga o colega cu el in clasa sa-ti dea id-ul lui sau fa rost cumva de id-ul lui. Apoi, cunoasteti-va si face2face. Fii sincera cu el. Bafta!

| Anca95 a răspuns:

Ar fi bine sa vorbesti cu el pentu ca in felul acesta poate fi ceva intre voi doi.Daca nu ai curaj sa ii vorbesti din prima fa rost de id-ul lui si vorbeste cu el pe messenger. Spune-i cine esti si intrati in vorba. Daca totul va decurge Ok, la scoala te va saluta (asa e frumos) si in felul acesta veti intra in vorba si i te vei destainui.Vezi sa nu ii arati faptul ca esti topita dupa tine, ca apoi te are la degetul mic si nu mai are acea curiozitate.Trebuie sa fii cat mai misterioasa si sa-l lasi sa te descopere(baietilor le plac astfel de fete). Succes!:*