| cappucinno a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si imi place foarte mult de o colega de clasa. I-am spus pe mess ca imi place foarte mult de ea si ea mi-a spus ca ma simpatizeaza si vrea sa mai treaca timpul si dupa aia poate ar iesi ceva, o relatie. Dar eu nu stiu cum sa fac ca o plac foarte mult si ea nu prea e atrasa prea mult de mine. Ce sa fac sa ii atrag atentia? Poate ajuta zodiile :d eu sunt scorpion, iar ea este in zodia taur. Multumesc! astept raspuns.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| justmeesb a răspuns:

Buna, zodiile nu ajuta asa ca din punctul asta de vedere stai linistit happy, poti fii orice zodie si ea la fel. Daca ea ti-a zis ca te simpatizeaza atunci ai putina rabdare cu ea daca iti place de ea! Fetele sunt mai retrase nu "sar" asa intr-o relatie, are nevoie sa se convinga ca esti potrivit pentru ea, ca o meriti, respecti, vb fumos, etc, mult noroc!

| alexaaa a răspuns:

Nu conteaza asa de mult zodiile.si cred ca nu ar trebui sa pari disperat dupa ea.intr-adevar,dai semne ca o placi, flirtreaza cu ea(asa ea se va simti flatata). si incepe sa vb cu ea nu numai despre faptul ca o placi.incepeti o prietenie frumoasa care la un moment dat, va putea deveni o relatie frumoasa.succes!happy

| Alexandra2095 a răspuns:

Din punct de vedere al zodiilor, aveti o compatibilitate pusa sub semnul intrebarii pentru ca sunt opuse in zodiac si s-ar putea sa ori sa va intelegeti de minune, ori deloc.
Incearcati sa iesiti mai multi colegi de clasa in oras si sa o inviti si pe ea.In felul asta se va mai acomoda asa cu tine intr-un mediu "familiar". Sau de ce nu, sa organizezi chiar la tine acasa sau la un alt coleg o seara intre colegi.Incearca sa nu insisti foarte mult la inceput. Da-i timp de acomodare.
Multa baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gaseai si tu sa iti placa de o colega de la alta clasa? De obicei nu prea merge treaba intre doi colegi de clasa. Ca se vad prea mult si se plictisesc.
Cu prietenie, http://sp2.ro/ad9a80!

| Haaaa a răspuns:

Pai ar trebui la scola sa'i dai atentie si nu stiu poate se va intampla mai repede... sper ca te'am ajutat cat de cat

| knowy a răspuns:

Pai sati zic sincerhappy incearca sa stai de vorba cu ea [pe afara fata in fata... poate o inviti la un suc] nu pe messlaughing si poate vei avea noroc. daca se va intampla asa. intreab-o daca vrea sa fie cu tine fata in fata. si vei vedea ce raspuns primesti. daca spune nu stiu sau nu. asta e treci mai departe viata e un joc de rahat dar macar are grafica bunawinking cum am spsu treci peste asta daca te refuza si incearca sa o uiti ca doar sunt destule fete pe lume. bafta.winking

| Bloom_9259 a răspuns:

Buna.Sunt fata si pot sa. ti spun sigur ca ma atrag mai mult baietii care nu stau dupa fundul meu 24 din 24 si nu incearca sa ma impresioneze prin nu stiu ce metode pentru ca e clar ca imi stau la picoare si mai degraba ma dau in vant dupa astia mai independenti.neinseresati sa spun asa.hee hee. Fa si tu mai pe neinteresatul.nu i te pune la picioare...va fi atrasa mai mult pentru ca va trebui sa lupte pentru tine.bafta