| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:X! cum aflu daca ma place si ce sent ar avea pentru mine? big grin am un pr ff bun, acum cateva zile m'a intrebare daca il plac >:", i'am rasp ca daca o sa i zic adevarul nu o sa se schimbe nimic intre noibig grin i'am zis ca da! [pentru ca il plac] mi-a rasp si el ca nu o sa mai fie chiar totul la fel, dar e bine de stiut :X. si m'a mai intrebare daca as vrea si o relatie? nu i'am rasp nimic i'am pus emoticonul care se rusineaza, iar el a zis ca asta vrea sa o auda personalbig grin [cand o sa vina acasa pentru ca acum e plecat]
vorbim tot timpul cand este pe mess:X eu am impr ca si el ma place dar nu arata big grin daca reusim sa fim impr cum sa fac sa ii fiu pe plac? sa stie lumea despre noi sau sa fie o rel secretastraight face sunt foarte multe pers in jurul nostru care ne'ar pune bete in roti sad. ma cam tem de lucrul asta x_x. Sfaturi va rog frumos:*:X. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TakeShy a răspuns:

Nu-ti face griji de ceilalti, daca il iubesti nu trebuie sa-ti pese de altii. Pai daca el te-a intrebat toate astea sunt semne ca ar vrea o relatie, cu siguranta. FUNDA?big grin

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Uite cea mai buna idee pentru voi doi este, sa mai discutati putin, faza cu ca restul ar putea bate rotii, chiar nu conteaza, e vorba despre viata voastra, sa claditi voi o prietenie, nu e vorba de ei, iar daca tu dai atentie alora, tu strici mai mult, cu timpul se impaca lumea cu ideia, iar tu poti ramane iubita lui.

| diana22 a răspuns:

Eu zic ca iti faci prea multe probleme...ai spus ca vorbiti tot timpu cand e pe mess, un baiat nu pierde vremea cu cineva de care nu ii pasa.