| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! crying Am reusit sa stric tot intre prietenul meu cel mai bun, adica baiatul cu care era sa fiu impr sad. Incepe cam asa: acum 1 ora vorbeam pe mess si la un moment dat mi-a zis ca "tot ce vbim noi sa nu iji ia zboru' " [adevarul este ca am 3 prietene la care le'am mai povestit ce vorbeam cu el ] nu stiu daca mi-a zis pentru ca a auzit ceva sau doar sa ma puna la incercaresad, dar dupa ce mi-a zis eram confuza pentru ca ma simteam vinovata, nu stiam ce sa ii zicstraight face dar i'am rasp cu nu! la care el mi-a zis ceva de genu' : "incepand de acum, ca pana mai inainte facuji posta laughing ". aici eram confuza rau de tot, si ii dadeam raspunsuri numai cu da, nu, bine, ok! A inceput sa'mi zica ca e in plus, si ca ma deranjeaza sad. si eu tot asa raspundeam sad. Mi'a mai zis ca in seara asta si'a dat seama ca nu mai are rost sa intre pe mess, si ca ma credea mai entuziasmata dar eu pe zi ce trece arat opusul si ca a crezut altceva din ceea ce i'am zis cand m'a intrebat daca il placsad, dar acum ramanem cum am fost cryingcrying(. Sigur nu o sa mai intre cateva zile pe messsad, dar cand o sa intre cum sa vb cu el, sa il mai intreb daca e suparat? Lui ii place sa fiu entuziasmata tot timpul cand vb cu el. Credeti ca o sa vrea sa mai fie cu mine oh go on?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Este doar suparat, nu pune la suflet. o saptamana pauza, ganditi(gandeste) bine problema, vezi unde ai gresit.

| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe bune, tie ce iti trebuie sa dai convorbirea cu tipul cu care vrei o relatie si altor persoane.
Cand va intra iti vei cere "scuze" si vei baga o scuza gen"a fost o chestie de moment straight face, nu stiu ce a fost in capul meu".Cu siguranta va trece cu vederea daca isi doreste sa fie cu tine.Tu trebuie sa fii diplomata atunci cand vei vorbi cu el ca sa te scotihee hee. Bafta :*

| pinkymouse09 a răspuns:

Hihi. :D buna ^^ si eu cand vorbesc cu un baiat de care imi place trimit conversatia prietenei mele cele mai bune :))) si o intreb ce sa ii spun :)) asta nu e bine :D pentru ca daca o sa fii cu el, ele nu vor mai fii cu tine la intalnire sau altundeva sa te ajute :-? bine, asta in caz ca iti dau sfaturi ce sa i zici ca la mine :D Shii e baiat, nu poate rezista fara mess :-j :)) daca nu e, ori e pe inv, ori...:-? nu, e pe inv daca nu il vezi onn :))) daca vrei sa verifici, uite aici :D : www.pulso.ro :)
Daca e off, ii lasi un mesaj cu scuze mai esti suparat? si in rest te descurci tu;-* mai spui ceva care te face sa pari 'entuziasmata' :] Fundaa?; x