| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:X! Am un prieten ff bun [nu este in tara], ne intelegem super vorbim tot timpul cand este pe mess:X. Eu pot sa zic ca imi place de el, dar nu stiu si daca lui ii place de mine, s'au daca ar vrea sa fie cu minethinking Mi se pare ca e putin gelosbig grin cu toate ca nu suntem impreuna.De ex: acum cateva lui aveam prieten iar el cand a aflat 'i-a batut app unei prietene ca l'am dezamagitsad. Noi tot timpul cand vorbim pe mess vorbim numai cu >:*:*X:X:big grin:X:X:X:X:, iar intr'o zi a intrat iar eu nu am mai pun emoticoane si eram putin indiferenta, si s-a suparat f rau pe minestraight face... iar acum 2 zile m'a intrebat daca am fost cu sania, i'am zis ca dabig grin si a inceput sa ma intrebe pe unde si cu cinebig grin. Nu inteleg, nu suntem impr, suntem buni pr, dar el dc face toate astea?

Răspuns Câştigător
| justagirl1 a răspuns:

Nu,nu te vede ca pe o surioara,ci te place sigur...happyface toate chestiile alea pentru ca tine la tine,iti spun asta pentru ca stiu,si eu am avut o prietenie f frumoasa cu un baiat, incetul cu incetul am inceput sa tinem amandoi unul la altul, insa nu a fo sa fie (distanta ne'a despartit)... take care!

4 răspunsuri:
| justagirl1 a răspuns:

Nu ai pentru ce happy :*!

| Pumma09 a răspuns:

Poate pentru ca te place si tine la tine...

| Anonym2013 a răspuns (pentru Pumma09):

La asta m-am gandit si eu...sau mai e posibil sa ma vada ca pe o surioara mai mica straight face?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

E nebun dupa tine!