| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si am penisul de aprox. 6cm cand este sculat (in stare erectile cred...)Ce pot sa fac ca sa-l maresc? Menstionez faptul ca sunt gras (58kg)

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Fă gimnastică și sport!

| PrecioussGirl a răspuns:

Du-te copile si joacate si lasa chestiile astea.
mai asteapta sa mai cresti ho.
" in stare de erectie" se zicewinking
tu habar nai si vrei penis mare. du-te si joavcate cu masinutelewinking.
cresti si tu creste si el.happy
stai lin.:*

| Chimilica a răspuns:

La 11 ani te gandesti la asa ceva?
Daca mai esti si grasut nu cred ca poti mari penisul, mai slabeste happy

| UTILIZATOR0 a răspuns:

Slabeste grasule ca de aia ai p**a mica. Oricum chiar si cu p**a cat o teava toate fetele fugeau de tine.Stii de ce? Ca esti g-r-a-s! Slabeste ma acum serios ca daca vei fi slab si aratos vei avea si p**a mare(Burta blocheaza put*za sa creasca.

| Pilotu a răspuns:

E o lege a naturi. Grasii au p**a mica happy

| danny15 a răspuns:

Copile la 11 decat vrei sa o ai de 20 cm asteapta si tu pana la 18 -20 de ani, la 11 ani nici puf pe puta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la ce iti trebuie la 11 ani?

| andrei2011_7996 a răspuns:

Papagalule la 11 ani ai de 6 cmlaughing eu o aveam de 10-12