| Sinkys a întrebat:

Am o problema ff mare:
Am 11 ani si am penisul de 2-3 cm culcat si 4-5 sculat, ce sa fac sa il mai maresc?
Va rog ajutati-ma!
Vot+Funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

La 11 ani nu ai nici o problema, esti doar influentat de preocuparile amicilor tai, poate ceva mai mari.
Te-ai intrebat vreodata ce faci tu de 11 ani de zile pe pamantul asta?
Sa-ti spun eu, printre multe altele cresti, nu te-ai nascut cu inaltimea si greutatea pe care le ai acum.
Si ti-au trebuit 11 ani pentru asta!
Organele tale genitale abia au realizat ca exista, abia acum incep sa se dezvolte, tu ce-ai vrea, sa te culci in seara asta si maine sa te trezesti cu o podoaba de vreo 18 cm? Nu realizezi ca e o prostie?
In plus, afla, daca nu ti-a spus nimeni vreodata, ca in afara "problemelor" unui penis mic(care se poate mari), exista si "problemele" unui penis prea mare, caruia chiar nu ai ce sa-i faci si gasirea unei partenere va fi foarte dificila!
Si inca ceva.
Orice barbat preocupat de marimea penisului, are probleme de marimea IQ-ului personal.
Asa ca, straduie-te sa-ti cresti IQ-ul si nu dimensiunea penisului.
Daca o s-o faci, vei intelege si ce-ti spun.

| Dennys1521 a răspuns (pentru greece12):

Deci nu stiu happy, de unde atata rabdare sa raspunzi la astfel de intrebari
genial raspunsrolling on the floor

13 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ai ceea ce eu numesc mi-ni-***. Condoleante! Daca n-ai bani, nu-ti fa sperante, ca n-ai sa ****zi nimic toata viata.

| Garffield a răspuns:

Esti atat de trist incat te apuci sa-l masori de la varsta asta?

Răspuns utilizator avertizat
| lilbb a răspuns:

Hah.Am luat şoc!

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai fratimiu are 18 ani si puta ii este de 0.5 cm. Ce mai zici de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pustiule, abia intri in perioada de pubertate. In perioada asta te dezvolti mai bine.

| Hash001 a răspuns:

La 11 ani ma jucam cu masinutele prin nisip nici nu masuram cu subleru penisul. Ai' de copiii din ziua de azi.

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Acu' l-ai si masurat! Mananca paine arsa si se intareste! happy

| KoWeD a răspuns:

Chiar nu stiu am mai auzit intrebari de genul asta.

| sergica a răspuns:

Incearca sa tragi cate putin de ea in fiecare zi si unge-o cu margarina.stimuleaza centrii nervosi si catifeleaza

Răspuns utilizator avertizat