| anamariaiuliana a întrebat:

buna am 12 ani si imi place de un baiat dar mi-e rusine de el ca sa-l sarut cum trebuie sa fac ca sa-i dau de inteles ca vreau sa il sarut stiti eu sunt mai rusinoasa

dati-mi un sfat! va rog!

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Daca tu nu ii dai de inteles ca iti place de el. O sa-l sperii sa te duci asa la el si sa vrei sa-l saruti. Vobreste cu el despre sentimentele tale si spune-i ca ai o dorinta arzatoare de a-l saruta. Nu cred ca o sa-l deranjeze sa stie ca e placut de fete happy Succes happy

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey daca nu esti cu el, n-ar trebui sa te sarute!
Nu mai gandi ca o fata de 16 ani!
Mai asteapta sa cresti, pana atunci joaca-te cu papusilehappy

| alinuta113 a răspuns:

Oricum o data ce ai intrebat! ai nevoie de sfat! o poti face foarte simplu! ii poti spune vreau sa ne sarutam! mare problema! nu te teme el nu o sa fuga sau o sa se sperie! sau ii poti da exemple! din filme zii ca iti plece cum se saruta actorii! ceva de genul asta! incearca!

| Fllly a răspuns:

Lasa'l sa vina el la uh...happy. nu'i da de inteles ca il placi prea tare ca dupa profita de chestia asta.

app faza cu sarutusmug. asta vine de la sine daca sunteti m'ai apropiatzi daca nu... fatzi curaj...

bft.:*:*:*

| D A R i U t S s A a răspuns:

Hai maii
:-o
ti-am raspuns la intrebarea anterioara fara sa o citesc p'asta
lasa baiatul in pace ai doar 12 anisori. lasa baiatu' sa faca primul pas.totusi esti fata
Lasa baiatu' sa vina la tine. daca vrea sa te pupe.lasa-l sa te pupe el pe tine.
Ai vrea sa creada ca esti obsedata dupa el?

| sunset22 a răspuns:

Heei, nu-ti trebuie scoala ca sa saruti. daca si el te place...inchizi ochii si :*:*:*:*

| KromZ0R a răspuns:

Te duci la el ii inchizi ochii si il saruti si gata

| anonim_8893 a răspuns:

Si ce daca are 12 ani oameniilor?
eu cand aveam 12 ani eram indragostita de cineva si el chiar vroia sa fie cu mine da. mi-a fost rusine sa-l sarut. iar baiatu acel a vrut s mai astepte si.pnm ma asteptat destuule pana ce. l-am pierdut.

deci maria daca el te place. spune-i ca si tu il placi si nu-ti mai fie rusine ca nu ai de ce.ca si mie mi-a fost rusine si ce crezi? l-am pierdut si am inceput s regret.

nu mai fii timida.