| anonim_4396 a întrebat:

Doamne, Baiatul pe care il plac de o luna in sfarsit m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el! Eu i-am spus ca maine ii dau raspunsul dar nu stiu ce sa fac! Pe de o parte vreau sa fiu cu el dar pe de alta, c sa spun? Nu stiu ce sa fac! Daca o sa ii spun "da" o sa imi fie foarte rusine (sunt rusionoasa de felul meu, foarte rusinoasa). Si imi va fi rusine sa-l sarut si daca ii spun "nu" imi este teama sa nu imi mai vorbeasca dupa! Daca vrea sa fie cu mine doar pentru ca arat bine sau ceva de genu'? Off, dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pur si simplu ii zici da. Din putina mea experienta de viata iti spun ca in viata regreti doar riscurile pe care nu ti le asumi

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Dupa ce ca ai asteptat atat clipa asta acum te gandesti ce sa faci.
Accepta!

| Carmen a răspuns:

Draga.in primul rand lasa rusinea la o parte ca nu castigi nimic cu asta.crede-ma.daca iti place atat de tare, de ce nu incerci sa vezi ce iese? altfel o sa regreti.restul o sa vina de la sine.totusi sa fii cu capul pe umeri si sa fii desteapta.baftahappy