| SPINOZA a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca e bine ca marimea penisului sa fie de 10 cm in erectie?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

I wear heels bigger than your dick.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Filosofica intrebare! Fugi si-ti ia ursuletul in brate si la nani, ca-i tarziu!

| Flav a răspuns:

Ce sa-ti spun eu tie ca sa nu par dur...inca nu te-ai sinucis?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Doar faptul că ai nick-ul "Spinoza" nu îţi dă dreptul de a pune asemenea întrebări la această categorie thinking
Şi ca să-ţi răspund la întrebarea ta, pentru a realiza contactul sexual e nevoie ca penisul să aibă cel puţin 5 cm în erecţie.

| MindFreak a răspuns:

Uitandu-te la instrumentul erect de 10cm si reflectand strapuns de chinurile metafizice si de problemele majore ale universului, te-ai gandit tu ca marimea penisului relateaza cu Stiinta si Filosofia.
Divin!

| dexro a răspuns:

Este foarte bine, eu de exemplu mereu calc pe ea... nu ai idee ce tare doare laughing

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Vazandu-ti nick-ul intrebarea ta devine irelevanta...Baruch Spinoza a fost virgin toata viata...a fost evreu deci sfanta circumcizie nu i-a fost necunoscuta.Tu ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaarmasaaarule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spinoza? ma, 10 cm in lungime sau in circomferinta? ca nu ai specifi...am uitat cum se zice.

| postpusul a răspuns:

Daca vrei sa faci o sarcina sotiei nu prea e bine. Inca ceva daca asta e marimea maxima ai o mare problema. Du-te la doctor.

| AleX14_1626 a răspuns:

Ne dai si cateva detalii? varsta etc? sau esti si tu un copil din ala de 10 ani care nu are ce face decat sa masoare una alta?

| HarleyDavidson a răspuns:

10? Esti copil dced... terminati cu intrebarile astea... Si nu, nu e bine. iti trebuie un 15 minim