| Minodora98 a întrebat:

am 12 ani, sunt din caracal. am mai multe intrebari, deci s-ar putea sa imi ia mai mult:
1: pot sa raman insarcinata daca am facut sex anal? sunt disperata, nu mi-a mai venit ciclul desi trebuia sa vina pe 20 septembrie.[mentionez ca m-am masturbat in timpul contactului]
2: de cand am facut sex anal imi gasesc mereu lenjeria intima murdara daca intelegeti.in spate si am observat ca mi s-a marit anusul. oare e vreo problema?
3: am citit pe un site de specialitate ca masturbarea nu este buna de la 11 ani, cum fac eu, insa cum e cel mai bine sa o fac, adica sa bag degetul sau doar sa ma masez?
va puph. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Sexul anal iti slabeste muschii anali, prin urmare, in timp te nenorocesti. N-ai sa te mai poti tine nici 2 minute pana ajungi la baie.Plus ca te poti alege cu tot felul de fisuri, hemoroizi si nu mai stiu eu ce minuni, asa ca mai bine termina cu practicile de genul.Anusul e pentru eliminat, nu 'bagat'.
Poti ramane insarcinata daca se scurge sperma din anus in vagin, dar nu e nimic sigur. E posibil sa-ti intarzie din cauza ca ma mult ca sigur nu ti-a venit de mult timp, mai ales ca ai doar 12 ani.
Masturbarea e un act normal, tine de explorarea propriul corp, deci nu cred ca e vorba de bine sau rau, cu exceptia faptului ca daca introduci degetul un vagin, iti poti fisura himenul.
Oricum, cel mai bine pentru tine e sa nu mai intretii relatii sexuale de niciun fel pana mai cresti putin. Tie la 12 ani iti trebuie stres ca ramai insarcinata, fisuri anale si boli? Iti distrugi viata, lasa toate astea pentru mai tarziu.Ai facut sex anal ca sa 'ramai virgina si ca sa nu-l pierzi '? Ei, afla ca virgina, oricum nu mai esti, iar tipul ala cu siguranta nu te iubeste daca nu e in stare sa-ti respecte viata si copilaria.
Ai grija de tine si nu mai fa prostii de genul.Nu merita.

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu esti cam mica pentru a face sex? Trebuia sa te informezi inainte.happyDin cate stiu eu nu, nu poti ramane insarcinata prin contact anal.La intrebarea a 2-a:S-ar putea sa fie vreo infectsi sau vreo rana.Si ca tsi s-a marit anusul.nu cred sa fie ceva in neregula.Si nu cred ca e bine sa o faci de loc.Plus de asta cum tsi-am spus esti prea mica.straight face. Si dupa cate vad, tu habar nu aveai de anumite lucruri si ai facut sex.oh go on

| Cătălina a răspuns:

Macar numai trebuia sa zici ce varsta ai. E limpede ca nu stii mai nimic despre sex, nu inteleg cum de te-ai apucat sa faci. In fine.Nu te judec, este corpul tau si tu decizi ce faci cu viata ta.

1-Nu ramai insarcinata de la contactul sexual anal;
2-Nu e nicio problema, poate fi vorba despre o usoara infectie, o data ce ai inceput sa faci sex anal, e lesne de inteles ca ti se va mari si anusul;
3-Masturbarea este in regula, atata timp cat tii cont de regulile de igiena corespunzatoarea.

Cu toate acestea varsta este total nepotrivita pentru toate aceste lucruri!

| deviant18 a răspuns:

Tu la 12 ani faci sex anal?straight face vai de capu meu ce s-a ales de generatia asta? in halu asta ati ajuns incat de la varsta asta sa aveti tendinte sexuale? ca sa nu mai zic ca cel cu care ai facut'o poate intra la corupere de minori daca din nenorocul lui are peste 18 ani. eu raman din ce in ce mai socata la ce se intampla in ziua de azi in lumestraight face

| GuessWho_8607 a răspuns:

Tu esti un fel de mini/alina plugaru? La varsta aia trebuie sa ai alte lucruri in cap.Altii la 11-12 ani nu stiau cum sa-i trimita un biletel la o fata si tu...treaba ta, dar nu e bine

| Sapphire a răspuns:

Stiai ca la o varsta asa frageda, sexul anal poate duce la cancer de col uterin sau alte boli grave? De ce nu te gandesti la consecinte? Informeaza-te mai mult despre subiectul asta ca pe urma tu vei suferi, nu altcineva!
Eu chiar nu stiu ce e in capul vostru. Tehnologia asta avansata strica mult prea mult.
Frate, ce mai, asta e generatia sexului! O generatie de viitoare... sa nu zic ce! straight face

| Cretaker a răspuns:

2/10

Mai incearca, Minodora.
Oricum, trolling-ul tau prinde lumea...prinde...

*soarbe din cafea si se uita serios la Minodora*

| RobertClaudiu a răspuns:

1 la sexu anal nu poti ramane insarcinata 2 asa se intampla la inceput 3 mai bine sa bagi degetele daca-ti placedar aca nu freacate numai

| Tigrilă a răspuns:

Mai pe Romaneste, la 12 ani tiai spart curustraight face
la varsta ta nu stiam ce e ala anal/oral/sex/ciclu/masturbare
Sa ma bata mama. la 12 ani anal straight face...

| DjKatalyno a răspuns:

Nicidecum nu poti ramane insarcinata din asa ceva dar s-ar putea sa ai o infectie. In legatura cu masturbarea nu cred ca este vreo problema dar daca vrei sa aflii mai multe YM: gangsterul96sm

| cotzo a răspuns:

Buna. 1. nu poti sa ramai insarcinata din sexul anal 2. poate fi o problema murdarirea lenjeriei intime, sexul anal poate sa implice si boli si leziuni interne. nu ti se pare normal ca dupa ce intra ceva atat de gros ca un penis anusul tau sa se largeasca? 3. te-ai gandit ca esti prea mica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur curul tau e cat volanu rolling on the floor mars! zdreanto! din cauza curvelor ca tine se duce tara noastra de ***!

| zaoo32 a răspuns:

Ba o sa ajungi o tarfa ce va suge pla din wc in wc la 12 ani nici puf nu ti-a dat si direct pla iei :/ trist ciclul vine la 14 ani din cate am invatat la anatomia corpului uman oricum trist rau din cauza ca prea multe sunteti care faceti asta de la 11-12 1-3 in sus e logic ca nu vom avea un viitor prea placut.

| kingalex1337 a răspuns:

Tu ai facut sex la doar 12 ani? doamne si eu am 12 ani!

| AncaL a răspuns:

Sora mea la 12 ani inca se joaca cu papusile :J si tu deja ai facut si sex...thinking te'ai si masturbat?! lol esti chiar penibila :-J

| Teutzy a răspuns:

Ai... 12 ani?!