| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex oral si m-am masturbat si ciclul mi-a intarziat cam 2 luni. Am avut contact anal cu lenjeria intima pe mine iar baiatul a zis ca atunci cand a ejaculat s-a ridicat imediat,nu tin mnte sa imi fi curs sange, insa cand ma masturbam imi intrau degetele in vagi. se poate sa fiu insarcinata si sa am himenul intact?

11 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Eu am o curiozitate, cum e ala contact anal cu lenjeria pe tine? Ti-a bagat-o cu tot cu chiloti sau? Misto.

| Ekcstsy a răspuns:

Va distrati nu gluma laughing. Ce treaba are lenjeria in ceea ce intrebi tu nu stiu. Daca ti-ai bagat degetele himenul nu-l mai ai intact. Depinde cat de mult au intrat. Nu e obligatoriu sa iti curga sange. Daca aveai himenul subtire, nu e obligatoriu sa te doara si sa curga sange. Insarcinata cum sa fii daca nu ti-a bagat-o in vagin? Cu degetul nu poti ramane insarcinata.

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru Ekcstsy):

Dar a facut sex oral si poate sa fi avut inainte urme de sperma pe degete.

| Ekcstsy a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Dar nu scrie nicaieri ca si-a dat drumu ala in timp ce facea ea oral.

| lal21 a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Dar nu m-am masturbat dupa ce am avut sex oral

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Interesant! big grin

| liliacALB a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul, chiar si dupa 2 luni, atunci nu esti insarcinata. Teoretic da, e posibil ca o persoana sa ramana insarcinata fiind inca - fizic - virgina. Sansele insa sunt foarte reduse, exceptand cazul absurd, imposibil, cand se doreste asta. Solutia pentru tine si pentru oricine doreste siguranta 100% este efectuarea unui test de sarcina.

| lal21 a răspuns (pentru liliacALB):

Nu mi-a mai venit de 2 luni

| ZiZan a răspuns (pentru lal21):

Nici acum? straight face

| lal21 a răspuns (pentru ZiZan):

Nu...

| lal21 a răspuns:

Degetul nu mi-a intrat foarte adanc, iar atunci cand am simulat pensiul lui nu era in anusul meu...