| lal21 a întrebat:

Am facut sex oral si m-am masturbat si ciclul mi-a intarziat cam 2 luni. De curand am avut contact anal cu lenjeria intima pe mine iar baiatul a zis ca atunci cand a ejaculat s-a ridicat imediat, nu tin minte sa imi fi curs sange vreodata, insa cand ma masturbam imi intrau degetele in vagin. se poate sa fiu insarcinata sau inca sa am himenul intact? Degetul nu mi-a intrat foarte adanc, iar atunci cand am simulat pensiul lui nu era in anusul meu...

20 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Vorbind la modul serios sansele sunt mici, se intampla ff rare cazuri sa se scurga sperma din anus in vagin, da un test de sarcina la 3 saptamani dupa ce ai facut sex anal, dar in principiu esti ok

| lal21 explică (pentru Sara2):

Dar baiatul acela a zis ca atunci cand a ejaculat a ejaculat la el in boxeri si nu m-a atins, din spusele lui

| Sara2 a răspuns (pentru lal21):

Parerea mea, cerei 10 lei ia-ti un test ca 2 luni este destul de mult, macar faci testul si stai linistita si astepti sa iti vina
in principiu nu cred ca ai ramas, dar e bine sa faci un test pentru a sta tu linistita, 2 luni nu este de neglijat
este normal sa faci un test, orice femeie face in viata macar un test de sarcina

| lal21 explică (pentru Sara2):

Dar mi-e frica, mai ales ca eu sunt la inceputul problemelor

| Sara2 a răspuns (pentru lal21):

De ce anume iti este frica? trimite-mi mesaj privat daca vrei sau poti scrie tot aici

| lal21 explică (pentru Sara2):

Nu ma lasa sa trimit mesaje. mi-e frica de rezultat. Eu si baiatul respectiv aveam amandoi lenjeria intima pe noi si penisul lui nu era in anusul meu, iar cand a ejaculat a zis ca s-a ridicat imediat si ca penisul lui nu era in anusul meu, asta s-a intamplat acum 1 saptamana, este posibil sa fiu insarcinata? nu as da banii pe un test de sarcina aiurea

| Sara2 a răspuns (pentru lal21):

Preferi stresul in schimbul la 10 lei? eu as prefera linistea
asta deoarece esti stresata
dar daca sexul anal l-ati facut acum 1 saptamana, e altceva, eu am zis ca acum 2 luni si nu ti-a mai venit
mai asteapta si tu un timp

| lal21 explică (pentru Sara2):

Dar nu m-a penetrat, pensiul sau pe toata durata actului sexual nu era in anusul meu

| Sara2 a răspuns (pentru lal21):

Ok stai linistita, daca sperma nu ti-a atins vaginul este ok, voi stiti exact ce ati facut acolo

| lal21 explică (pentru Sara2):

Deci nu pot fi, nu?

| Elvina a răspuns:

Esti nebuna? Daca nu ti-a intrat nicin penis in vagin nu ai cum sa fii insarcinata. Cu atat mai mult la sexul anal, care numai sex nu e cu chilotii pe tine, ce-i aia? Ai doar niste dereglari, atat. Cred ca esti mica si inca nu stii cu ce se manaca sexul. Mai citeste inainte sa faci sex cu primul care iti iese in cale.

| Ella3133 a răspuns:

Nu esti stai linistita nu esti insarcinata laughing)

| Vibrations a răspuns:

Îți răspund imediat la întrebare. Dar acum mă duc să vomit

| 21ndstillachild a răspuns:

Singura problema pe care o s o ai e ca o sa te beshhi continuu

| MYK3 a răspuns:

1. Nu mai esti Virginia
2. Esti gravida
Fiindcă nu la toate vine sânge
Si daca întârzie maxim 9 zile esti gravida.
Felicitări!

| Sara2 a răspuns (pentru MYK3):

Nu o speria
mie mi-a intarziat mai demult 2 luni, si nu eram gravida, poate avea o dereglare hormonala de exemplu

| lal21 explică (pentru MYK3):

Mi-a intarziat si 15 zile si mi-a venit raised eyebrows si nu eram insarcinata

| Sara2 a răspuns (pentru lal21):

Nu te lua dupa spusele lu myk3 ca nu e adevarat

| StauDeSase a răspuns:

Sotia mea a avut o dereglare hormonala. si a intarziat ciclu 21 de zile. nu ai de ce sa iti faci griji. daca a fost doar in anus!