| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 12 ani sunt in clasa a5-a si imi place de un baiat.Nu stu daca si el ma place pentru ca uneori vorbeste cu mine, imi zambeste si ma amuza iar uneori nu ma baga in seama si vorbeste cu o colega din clasa.Voi ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| lexzor a răspuns:

DA. Si mie m-i se intampla la fel doar ca eu is baiatu laughing) Nu vorbeste cu tine pentru ca ii este rusine, asteapta ca tu sa deschizi o conversatie

3 răspunsuri:
| Justrollin a răspuns:

Pune mana pe carte, de aia e plina tara de dame de companie, si de retardati, ca la 10 12 ani va e gandu numai la fete si baieti, in loc sa va puneti sa invatati, sa aveti macar habar de ceva in viata asta

| KittyKit a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii este rusine sa recunoasca

| JusTLiVe a răspuns:

Te place, dar el incearca si sa vada reactia ta cand vorbeste cu alta fata, eu asa zic posibil.dar fa-ti curaj si spune-i ca oricum eu sunt cls a-6a si pana acum am fost cu o gramada de fete...nu mi-a fost rusine sau teama sa-i zic, oricum ce se poate intampla daca nu te place.