| pitik_2624 a întrebat:

Am o colega in clasa si o plac si ea imi zambeste de fie care data si se baga in seama cu mine credeti ca ea ma place

Răspuns Câştigător
| channah_5883 a răspuns:

Trebuie sa aflii singur asta, poate te place sau poate e doar amabila si placuta. Daca nu stii sa faci diferenta dintre un flirt sau un gest de politete cel mai bine e sa vb cu fata. Invit-o la un suc sau la un patinoar, intr-un parc sau la un film si daca iti accepta invitatia inseamna ca te place si de aici incolo depinde numai de tine sa o cucerestiwinking Succes!happy

6 răspunsuri:
| GenEu a răspuns:

Da este posibil sa te placa.
Din moment ce tu o placi si, si ea "se baga in seama cu tine" de ce nu faci tu primul pas? Fi tu primul! Fi tu cu initiativa!
Bafta!

| Dianna_7625 a răspuns:

Este posibil...
acum eu nu pot sa iti zic ca te place 100%
pentru. ca nu stiu ce simte ea de fapt...
dar este posibil 80% sa ii placa de tine
succes thumbs up

| ingeras_4588 a răspuns:

Poate e pur si simplu draguta cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te simatizeaza

| Andreeea_2574 a răspuns:

Incearca sa o privesti mai insistent si vezi dacaiti raspunde daca iti raspunde chiar cu unzambet te place sigur dar incerca sa o privesti cateva secundewinking intra in vb cu ea

| Andra_5947 a răspuns:

E posibil sa te placa. Dar de obicei fetelor nu le place sa inceapa ele asa ca dai bateie! ce mai astepti? baga'te in seama cu ea chiar daca o faci doar pentru 2 cuvinte, baga'i id de mess, intra pe ea, vorbiti cunoasteti'va mai bine.winking