| denisa27 a întrebat:

Am un coleg de clasa care in fiecare an a vrut sa steie cu mine in banca(dar el se prefacea ca nu vrea), mi-a spus ca ma considera o prietena nu colega... este putin mai ciudat pentru el pentru ca eu sunt singura fata cu care vorbeste din clasa, tot timpul imi zambeste, ma tachineaza, imi spune secretele lui. ce credeti ma place? Eu cred ca da, dar atunci cand este cu prieteni lui uita de mine, nu ma baga in seama si se comporta urat.si dupa aia cand ii singur se baga in seama ca si cum nimic nu s-a intamplat si isi cere scuzebig grin.asa a facut anul trecut.acum sunt sigura ca va fi la fel. Voi ce credeti despre asta? Ma place? Daca ma place de ce se comporta asa in preasma prietenilor?

5 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Invata sa scrii corect gramatical si dupa intreaba`ma.

| TeoBizz a răspuns:

Eu una zic ca da. si pentru faza cu prietenii lui. cred ca stii si tu ca baietii mai incearca uneori sa ascunda ce simt pentru fete cand sunt cu prietenii. daca si tie iti place de el,smug atunci poate iese ceva. succeskiss.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

I place de tine si e timid nu stie cum sa ti`o spuna si in fata prietenilor se da in spectacol si d`astea si de aia nu recunoste; p

| Blue25 a răspuns:

Din cate ne; ai povestit tu, te place. Dar ii e frica sa isi arate sentimentele de fata cu prietenii lui.

| DennyD13 a răspuns:

Ooooo ce frumos...cred ca e indragostit de tine...e dragut!