| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat din clasa se uita la mine, imi zambeste uneori dar cand e langa mine nici nu ma baga in seama, nu vorbeste cu mine.
stiu ca nu se uita la mine din greseala pentru ca se uita destul de des. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| danutzcramu54 a răspuns:

Poate simte ceva pentru tine dar nu are curajul sa iti vorbeasca. asa de la departare este mai usor ...incearca sa faci tu primul pas daca el nu il face

2 răspunsuri:
| ceadragutza a răspuns:

Si odata a coborat scarile si s-a oprit si a privit in sus unde eram eu. apoi am coborat si eu scarile, am trecut pe langa el si s-a uitat la mine.

| gingergirl1 a răspuns (pentru ceadragutza):

Exact si euuu!laughing Eu mai demult am placut un baiat(cel mai nesimtiittt laughing Si asa imi "facea"si mie! Intra'7a invatam dimineata si el dupa amiaza si normal ca eu coboram in fiecare zi la 12 (eu invatam la etaj,el la parter ) Si bai frate,numai la mine se uita,fix la mine,si nu ca zic eu aberatii,mai multa lume mi-a zis ca se tot uita la mine! Eu pe moment chiar am crezut ca ma place intr-un fel...dar pe urma am afalt ca eram cam prima pe "lista lui neagra"laughing In fine,pe scurt nu ma suporta(bine,e poveste luuunga, si n-am chef sa povestesc laughing plus de asta nu cred ca te intereseaza happy Nu stiu ce avea cu mine(de fapt stiam laughing cred dar nua avut ocazia sau curajul sa vorbesc cu el, da'da'l in pisici laughing
Sfatul meu e sa te interesezi mai bine, de la amicii lui, colegi si s.a daca te place sau vorbesti cu el...nu te lua dupa "s-a uiat la mine"pentru ca fi sincera si tu te mai uiti dupa anumiti tipi si nu ii placi, am dreptate?
Succes, oricum love struck