| Anca_2558 a întrebat:

am 13 ani eu m-am de la scoala unde am facut I-IV si acum "cica " cu un fost coleg suntem impreuna dar noi nu ne'am vazut nici la fata cum aratamlaughingmi-a spus pe mess 'te iubesc' cand iesim si chestii de astea dar eu l'am testat i'am dat id la o prietena, si i'am spus sa-'l intrebe daca are prietena si el a spus'nu' ba chiar i-a dat si o poza cu el. isi bate joc de mine? Dau >vot!:"

Răspuns Câştigător
| Alleychan a răspuns:

Clara treaba. laughing

1 răspuns:
| tiBi_9191 a răspuns:

Eu zic sa va vedeti de scoala si sa lasati prostiile de genu pe mai tarziu ca aveti timp!