| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss! Eu sunt in clasa a6-a si am un amic in clasa a8-a. Fiind buni prieteni am inceput sa ne placem. Noi spunem ca suntem "casatoriti"laughing. Eu i'am spus ca il iubesc si ca il plac foarte mult, si el mi-a spus ca sentimentul este reciproc. Apoi a inceput sa nu ma mai prea bage in seama la scoala, cand ne intalneam. Cand am iesit de la scoala cu un coleg[ al meu prieten de familiebig grin. ] si o colega[ cea mai buna prietena a meabig grin.] ne'am oprit intr'un parculet sa ne dam pe lindispir, sau cum se numestelaughing. La noi bulevardul este inchis pana la nedeie, si de nedeie. Eu locuiesc in Vulcan, un oras mic de langa Petrosani, si pe bulevard l'am vazut pe "sotul meu", care este un bun prieten al prietenului meu de familie. Mi'a cerut 1 leu, eu i'am dat 2. Colega mea i'a spus ca sunt suparata pe el, iar el a spus "las' ca e bine asa..." si m-am suparat mai tare. Apoi ne'am impacat, dar el nu imi mai spunea ca ma iubeste. Cand iesea de pe mess imi zicea nb si kisskisskisskisslove strucklove strucklove struck si iesea instant ca Nessu'laughing). In seara asta am vorbit foarte mult cu el pe mess si mi-a spus sa ii dovedesc ca il iubesc. Iar eu nu stiu cum sa fac asta. Intrebarea mea este: Ma puteti ajuta? Imi puteti da niste sfaturi?
Multumesc anticipat!kisslove struck

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Daca te iubeste, va avea incredere in tine pana la capat. Dragostea nu trebuie dovedita. Spune-i asta sa vedem ce iti va zice:].